Jule Pop Up Shop Fredag 19, Lørd 20 og Lillejulaften
Schedule
Fri, 19 Dec, 2025 at 02:00 pm to Sat, 20 Dec, 2025 at 03:00 pm
UTC+01:00Location
Midtunlia 13 c, 5224 Nesttun, Norge | Bergen, HO
Advertisement
Tradisjon tro blir det 3 Pop Up Shop før jul, slik at du kan handle lokalt rett fra kakeriet på Midtun: de digge og smetlande gode kakene, cupcakes, makroner, donuts, kransekake og julekakerPop Up Shop fredag 19.12 kr 14-16.00
Lørdag 20.12 kl 12-15.00
Lillejulaften kl 13.00-17.00 i år!
Byens største diggeste cupcakedisk fylles med 15-20 ulike smaker med glitrende deilige mindre cupcakes inkludert himla gode Sarah Berhard cupcakes pris pr stk kr 45, Tilbud 6 pk kr 259 og tilbud 12 kr 499
Det blir og så langt det rekker med 9 pk julepyntede designcupcakes kr 559 (kan forhåndsbestilles fra egen meny før 19.12 via [email protected]
Stor disk med julens beste makroner, alle laget for hånd i Bergen og koster kun 25 kr pr stk eller pose med 10 kr 240
Perfekt vertinne gave, tillegg gave esker for 4 eller 8 kr 10
Donuts kr 50 eller 6 pk så langt det rekker kr 289 (kan forhåndsbestilles innen 19.12)
Store kransekakestenger dyppet i sjokolade kr 35 pr stk
Julekaker kr 99 pr pose for HÅNDLAGET med gode råvarer, ev 7 sorter så langt det rekker i egen eske kr 689 (super gave og kan forhåndsbestilles før 19.12)
Gaver i ulike priser samt vår egen populære oppskrifts bok Himmelske kaker KUN kr 299,
TILBUD KAKER med fine design i nisser, bamser, Rudolf 10-12 personer kr 990
Designkaker med juletema, moussekaker, kransekaker og festfat er bestillingsvarer og kan bestilles fra egen jule meny før 19 desember. Få meny og bestill via [email protected]
Merk at i dagene før lillejulaften er vi kun produksjon og har ingen mulighet å følge opp mail (og ikke spørsmål på insta/face, er du forsent ute å bestille, er det bare å møte opp i kakeriet i åpningstiden, så har vi masse godt for salg i disken og muligens noe ekstra av kaker etc om vi rekker det. Sjekk gjerne før du tar turen på insta/facebook/stories, så poster vi det vi har for salg/disken vår.
Allergener kake/cupcakes er hvetemel, egg, melk, soya.
Naturlig glutenfrie (m/spor) makroner, Sarah Bernhard etc har allergen: Mandler, egg, melk (soya i cupcakes)
Kransekakestenger er naturlig glutenfrie: Allergen er mandler og egg
Vi ønsker velkommen i kakeriet til hyggelig julehandel Fredag 19 kl 14-16.00, Lørdag 20 kl 12-15.00 og Lillejulaften kl 13-17.00, og planlegger pop up shop til lille nyttårsaften om vi ser at det er ønsket :-)
I år har vi full bemanning, men takker likevel for tåmodigheten ved at det noen ganger blir litt kø, spesielt i begynnelsen og spesielt lillejulaften.
Vi anbefaler å forhåndsbestille i god tid før fredag 19, ev stenger vi ved fullbooket og da er det viktig å være tidlig ute om det er noe spesielt du ønsker deg til jul, så fyller vi på så langt vi rekker!
Jule hilsen fra oss i kakeriet som i år er både jenter og gutter, vi gleder oss sånn til å se deg :-)
Advertisement
Where is it happening?
Midtunlia 13 c, 5224 Nesttun, Norge, Midtunlia 13, 5224 Nesttun, Norge, Bergen, NorwayEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.











