Jubileusz 30-lecia Collegium Invisibile – świętujmy razem!

Schedule

Fri, 17 Oct, 2025 at 02:00 pm to Sun, 19 Oct, 2025 at 11:59 pm

UTC+02:00

Location

Warszawa | Warsaw, MZ

Advertisement
📣 Z ogromną radością zapraszamy na obchody 30-tych „urodzin” Collegium Invisibile!
Dotąd przemycaliśmy wieści między wierszami, ale dziś możemy powiedzieć to głośno: rozpoczynamy odliczanie do obchodów 30-lecia Collegium Invisibile! Przed nami niezwykłe wydarzenie, a przygotowania do niego już trwają! 🎉
Tym wydarzeniem planujemy nie tylko stworzyć przestrzeń do dyskusji o przyszłości naszego Stowarzyszenia, lecz także porozmawiać razem o jego przeszłości. Mamy nadzieję, że będą to dni pełne wspomnień, międzypokoleniowej wymiany doświadczeń, a także inspirujących rozmów o nauce, wartościach, wyzwaniach - nie tylko w kontekście kształtowania Collegium, ale i szerszej społeczności akademickiej. 🧠 Co istotne: główna część uroczystości jubileuszowej odbędzie się 18 października (sobota) – gorąco zachęcamy do wcześniejszego zaplanowania przyjazdu.
W najbliższych miesiącach będziemy publikować więcej informacji dot. samego wydarzenia i szczegółów udziału w nim. Liczymy również, że pojawią się treści pełne wspomnień oraz refleksji związanych z trzema dekadami działalności Collegium Invisibile.
📍 Miejsce i data – 17–19 października 2025 | Warszawa | 🏛 18 października (sobota): główna część obchodów i uroczysty bankiet | szczegóły dotrą do osób zarejestrowanych.
📝 Rejestracja – do 1 lipca 2025, do 23:59
Udział i rejestracja na wydarzenie są dostępne dla wszystkich osób związanych z Collegium Invisibile: Collegiantów(-ek), Absolwentów(-ek), Tutorów(-ek), czy osób, które wspierają i wspierały Stowarzyszenie. Szczegóły zapisów (poprzez formularz zgłoszeniowy) są dostępne w newsletterze poświęconym 30-leciu, który został przesłany do wszystkich osób subskrybujących. Liczba miejsc jest ograniczona.
🤝 Istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej.
📬 Pełne informacje o wydarzeniu można znaleźć w korespondencji mailowej oraz w treści formularza. Wiadomość nie dotarła? Napisz do nas na specjalny adres e-mail Jubileuszu 30-lecia: [email protected]

Pomóż nam dotrzeć nawet do tych, którzy rzadko czytają maile! Udostępnij informację o wydarzeniu dalej!
Wiemy, że nie każdy regularnie zagląda na Facebooka i nie każdy z wypiekami na twarzy czyta nasz newsletter. Właśnie dlatego bardzo liczymy na Twoją pomoc w rozpowszechnianiu informacji o naszym Jubileuszu. Zachęcamy do udostępniania wydarzenia, napisania do przyjaciół z CI, czy przypomnienia tym, co „kiedyś mieli wrócić”.
W końcu 30-lecie obchodzi się tylko raz i byłoby szkoda, gdyby ktoś przegapił tort!
📸 Szukamy wspomnień!
Planujemy stworzyć jubileuszową broszurę, w której znajdą się m.in. historie osób związanych z Collegium.
Jeśli masz zdjęcia, materiały, wspomnienia albo chciał(a)byś napisać kilka słów o swojej przygodzie z Collegium Invisibile – podziel się z nami! W formularzu zgłoszeniowym znajdziesz stworzoną w tym celu zakładkę.
📬Możesz też przesłać je bezpośrednio na adres: [email protected] lub poprzez formularz zgłoszeniowy

Wierzymy, że ten dzień będzie niezapomnianą okazją do wspólnego świętowania oraz budowania więzi między pokoleniami osób związanych z Collegium Invisibile.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w październiku! 💫

#30_lat_CI #CollegiumInvisibile #JubileuszCI
Advertisement

Where is it happening?

Warszawa, Pamiątki pl. Defilad, 00-110 Śródmieście, Polska, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

COLLEGIUM INVISIBILE

Host or Publisher COLLEGIUM INVISIBILE

It's more fun with friends. Share with friends

Discover More Events in Warsaw

13th International Conference Aspects of Neuroscience
Fri, 17 Oct at 10:00 am 13th International Conference Aspects of Neuroscience

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

BUSINESS CONFERENCES
This Is Our Time 2025
Fri, 17 Oct at 11:00 am This Is Our Time 2025

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

KIDS BUSINESS
II Warsztaty Przek\u0142adu Literackiego
Fri, 17 Oct at 03:30 pm II Warsztaty Przekładu Literackiego

ul. Krakowskie Przedmieście 87/89, 00-079 Warsaw, Poland

ART LITERARY-ART
The Art of Holding Space | Seminar for Facilitators with Shachar Caspi and Arynn Dvir
Fri, 17 Oct at 04:00 pm The Art of Holding Space | Seminar for Facilitators with Shachar Caspi and Arynn Dvir

Poland, 1,5hours from Warsaw

WORKSHOPS ART
Seminarium wst\u0119pne do grupy szkoleniowej I stopnia psychodramy
Fri, 17 Oct at 04:00 pm Seminarium wstępne do grupy szkoleniowej I stopnia psychodramy

Warszawa, Poland

Startups Fund Raising Program
Mon, 21 Sep at 07:00 pm Startups Fund Raising Program

Warsaw

BUSINESS CONFERENCES
TRZECIE NIEBO 2025
Fri, 05 Sep at 04:00 pm TRZECIE NIEBO 2025

Centrum Animacji Misyjnej

BUSINESS
9th Warsaw Independent Bookfair 6-7.09
Sat, 06 Sep at 11:00 am 9th Warsaw Independent Bookfair 6-7.09

ADA Puławska

ART LITERARY-ART
 Zjazd Absolwent\u00f3w w ramach obchod\u00f3w 200-lecia OAUW
Sun, 07 Sep at 05:00 pm Zjazd Absolwentów w ramach obchodów 200-lecia OAUW

Obserwatorium Astronomiczne Uniwersytetu Warszawskiego

42. Zjazd Polskiego Towarzystwa Astronomicznego
Mon, 08 Sep at 08:00 am 42. Zjazd Polskiego Towarzystwa Astronomicznego

Budynek Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego

MEETUPS BUSINESS
11th POLISH EVOLUTIONARY CONFERENCE
Mon, 08 Sep at 09:00 am 11th POLISH EVOLUTIONARY CONFERENCE

Wydział Biologii UW

BUSINESS CONFERENCES
TYDZIE\u0143 HISTORII W WARSZAWIE
Tue, 09 Sep at 09:00 am TYDZIEŃ HISTORII W WARSZAWIE

Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warsaw, Poland

BUSINESS CONFERENCES
Dr Nelson w Warszawie \u2013 odkryj moc uwalniania emocji!
Wed, 10 Sep at 06:00 pm Dr Nelson w Warszawie – odkryj moc uwalniania emocji!

ulica Tadeusza Czackiego 3/5, 00-043 Śródmieście, Polska

KONFERENCJA NAUKOWA: Wielowymiarowo\u015b\u0107 logopedii. Rekonstrukcja my\u015blenia, konteksty zmian
Thu, 11 Sep at 08:00 am KONFERENCJA NAUKOWA: Wielowymiarowość logopedii. Rekonstrukcja myślenia, konteksty zmian

Lirowa 27, 02-387 Warsaw, Poland

BUSINESS CONFERENCES
Summit on Cardio-Oncology Excellence 2025
Thu, 11 Sep at 08:15 am Summit on Cardio-Oncology Excellence 2025

ulica Wilhelma Roentgena 5, 02-781 Warsaw, Poland

BUSINESS
Konferencja \u0141\u0105czy nas Wis\u0142a
Thu, 11 Sep at 08:30 am Konferencja Łączy nas Wisła

The Tides

BUSINESS CONFERENCES

What's Happening Next in Warsaw?

Discover Warsaw Events