Joel Remmel Trio & Aleksander Paal „Sügis“

Schedule

Wed Sep 27 2023 at 08:00 pm to 10:00 pm

Location

Philly Joe's Tallinn | Tallinn, HA

Advertisement
JOEL REMMEL TRIO & ALEKSANDER PAAL „SÜGIS“
Joel Remmel Trio ja Aleksander Paal toovad sügise hakul kuulajateni õdusa valiku ballaadidest. Kuuleb nii originaalloomingut nende ühiselt EP-lt „Sügis“, varasemalt kirjutatud muusikat kui ka ajatut jazziklassikat. Muusikud jagavad ühist nägemust jazzmuusika rikkalikust helikeelest, harmoonia keerdkäikudest ja rütmilisest voolavusest, mis just ballaadide esitamisel eriliselt esile tuleb. Joel Remmel Trio on enam kui 12-aastase tegutsemise juures teinud koostööd mitme hea sõbra ja andekate muusikutega, kelle hulgast Aleksander Paal on kahtlemata üks säravamaid. Tema filigraanne pillimäng on ergastanud kuulajate meeli ja inspireerinud kaasmuusikuid nii kodumaal kui väljaspool Eestit. Muusikaline täpsus ja paindlikkus üheaegselt võimaldavad tal rikastada nii keerukamaid jazziiprojekte kui ka kuuluda popmuusika laiendatud koosseisudesse. Avar muusikaline mõistmine ja tehniline võimekus tulevad välja nii särtsakas up-tempo’s kui ka mõtlikes ballaadides.
Joel Remmel on hinnatud pianist, kelle klaverimäng rikastab mitmete kodumaa lemmikartistide helikeelt, tuues sinna sügavust, sära ja ilu üheaegselt. Lisaks arvukatele koostöödele on Joel ka vilgas eestvedaja – omanimelise trioga on ilmunud viis täispikka albumit, millest viimane, „Kevad“, pälvis aasta jazzalbum 2022 tiitli, ja kaks sooloalbumit. 2020. aastal pärjati Joel tiitliga aasta jazzmuusik. Joel Remmel Trio valiti aasta aazzansambliks 2021. aastal.
Heikko Remmeli bassimängu naudib nii nõudlik jazzikuulaja kui ka popp-, soul- ja funkmuusika austaja. Õige pea 30-aastaseks saav bassimees on lavalaudadel veetnud sõna otseses mõttes pool elu ja selle ajaga pakkunud kustumatuid elamusi nii Eestis, Soomes kui sagedastel kontsertturneedel kaugemalgi. Vaatamata noorele eale kuuleb Heikko mängus harukordset küpsust ja teda hinnatakse kaasmuusikute seas väga kõrgelt just oma pühendumusega ansambli üldise kõlapildi võimalikult suurepärasele lõpptulemusele. Ta oli kaasautor ka mitmeid auhindu pälvinud Anetti albumil „Late to the Party“ ning tema pillimängu kuuleb Karl Erik Taukari Bändis.
Ramuel Tafenau on end tõestanud mitmekülgse trummarina, olles osa mitmetest jazzansamblitest, arranžeerides ja produtseerides muusikat laia stiililise ampluaaga ning tehes koostööd kodumaa tuntuimate räpparite, popartistide ja jazzmuusikutega. Tema kvinteti debüütalbum „Gather Around“ pälvis rohkelt kiidusõnu ja sama lennukad on olnud ka Ramuel Tafenau kvarteti ülesastumised. Ramueli delikaatne trummimäng ja meloodiline mõtlemine muudab ka tema osalusega koosseisu helikeele õhuliseks ja säravaks.
Koosseis:
Aleksander Paal – saksofon
Joel Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Ramuel Tafenau – trummid
? Piletid müügil kohapeal ja eelmüügis Piletikeskuses. Eelmüügis piletid hinnaga 15 €, kohapeal 20 €.
Sooduspilet hinnaga 10 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.
- Lastele kuni 12 aastat (k.a) ja Ukraina kodanikele on sissepääs tasuta.
Philly Joe's jazziklubi toetavad Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, meie head patroonid jpt.
? Pre-sale tickets are sold at Piletikeskus for 15 €. Tickets are sold at the door for 20 €.
Discount ticket at the price of 10 € is valid for students, teachers, and pensioners upon presenting proof of discount.
- Children up to 12 years old and citizens of Ukraine have free entrance.
Philly Joe's jazz club is supported by Cultural Endowment of Estonia, the Ministry of Culture, Tallinn Culture and Sports Department, private patreons, and many more.
Advertisement

Where is it happening?

Philly Joe's Tallinn, Vabaduse Väljak 10,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Philly Joe's Tallinn

Host or Publisher Philly Joe's Tallinn

It's more fun with friends. Share with friends