Jessy Lanza • 31 maja 2022 • Warszawa

Schedule

Tue May 31 2022 at 06:00 pm to 10:30 pm

Location

Smolna | Warsaw, MZ

Advertisement
Jessy Lanza wystąpi w Warszawie, w klubie Smolna, 31 maja 2022. Bilety na ten koncert są już dostępne w sprzedaży na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going. i EventimPolska. Artystka pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego albumu "DJ-Kicks: Jessy Lenza".
Jessy Lanza to kanadyjska artystka specjalizująca się w elektronicznych brzmieniach, techno-popie połączonym z muzyką R&B. Na początku swojej kariery, w 2013, została wybrana jako jedna z najlepszych nowych artystów przez XLR8R. The Guardian pisząc o jej debiutanckim albumie "Pull My Hair Back", nazwał ją "najnowszą i prawdopodobnie największą z nowych, eterycznych dziewczyn soulu".
W 2014 roku Lanza współpracowała z Caribou przy jego albumie "Our Love", a w 2015 nagrała swoje wokale na EPkę The Galleria "Calling Card/ Mezzanine". Współpracowali ponownie w 2019 przy singlu "Stop & Go".
Artystka ma na koncie trzy albumy - wspomniany "Pull My Hair Back" (2013), "Oh No" (2016), "All The Time" (2020). Wśród jej najpopularniejszych utworów są takie kawałki jak "Lick in Heaven", "Kathy Lee" oraz "It Means I Love You".
Teraz na rynku pojawił się jej własny mix, który przygotowała dla DJ-Kicks. Promuje go singiel "Seven 55", nagrany we współpracy z Loraine James. Kompilacja Jessy dla DJ-Kicks ukazała się w odpowiednim momencie - świat powoli zaczyna się ponownie otwierać, a sam krążek jest portalem na parkiet taneczny, który przenosi słuchaczy w stan czystej euforii. "Zrobiłam ten mix, żeby połączyć kropki. Utwory, które na nim umieściłam, to takie, na które ludzie entuzjastycznie reagują, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie gram. W każdym kawałku zawsze musi być melodia - czy to wokalna czy rytmiczna. Musi być coś chwytliwego, radosnego i coś, co połączy Cię ze słuchaczem".

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 31 maja 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Smolna 38
? BILETY ?
Bilety są już dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska.
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com
Producent wydarzenia: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Advertisement

Where is it happening?

Smolna, Smolna 38, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Follow The Step

Host or Publisher Follow The Step

It's more fun with friends. Share with friends