Jazzliit ja Philly Joe's LIVE I Pent Järve trio

Schedule

Fri Jan 28 2022 at 08:00 pm

Location

Philly Joe's Tallinn | Tallinn, HA

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE I Pent J\u00e4rve trio
Advertisement
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE
PENT JÄRVE TRIO
Pent Järve - kitarr
Raimond Mägi – bass
Hans Kurvits – trummid
Pent Järve trio alustas 2016. aastal, mil koosseis mängis muusikaakadeemia õpingute lõpueksamil. Selle jaoks kirjutas Järve loo „Ad Astra”, millest innustatuna tegutseb trio siiamaani. Järve valis oma trio liikmeteks eakaaslased Raimond Mägi basskitarril ja Hans Kurvitsa trummidel. 2018. aasta esimeses pooles nägi ilmavalgust album „Kalamaja Session”.
Pent Järve trio kontserdikava sisaldab lugusid uuelt 2021. aasta albumilt „3+2“, albumilt „Kalamaja Session“ ning ka täiesti uut materjali. Kirjutatud materjal loob meeleolu ja läbilõike muusikast, mis Penti on läbi aegade kõnetanud. Vihjed ja seosed jazz, rokk- ja americana muusika vahel ning nimed nagu Bill Frisell, Wayne Krantz, Jim Campilongo, Julian Lage või Allen Hinds loovad tugeva stiililise mõjutuse, millest on sündinud kontserdil esitatavad lood. Trio esitab lugusid iga kord erinevalt, arvestades hetkeemotsioone, kontserdisaale, publikut ning vastavat momenti üldiselt. Pent Järve trio kontsert on energiline, kuid seejuures dünaamiline ja muusikaliselt vaheldusrikas.
✨Pent Järve on kitarrist, kes on tegev näiteks järgmistes ansamblites: Lenna, Kristjan Järvi Ensemble, JT Conception. Ta on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia magistrantuuri jazzmuusika osakonnas.
✨Raimond Mägi on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia magistrantuuri kontrabassi erialal. Raimond on kaasategev basskitarri ja kontrabassiga mitmetes Eesti jazziskenes tegutsevates ansamblites, nagu Kirke Karja Kvartett, Pent Järve Trio, ÖÖTÖÖ, Madis Muul Hextet, Raimond Mägi Trio, Restless Experience.

✨Hans Kurvits on õppinud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ta on liige mitmetes Eesti jazziskenes tegutsevates bändides nagu Kaptain Kirke and The Klingons, Raimond Mägi Trio, Pent Trio, Madis Muul Hextet, Stonekiller 9.
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Kontserdile on oodatud vaktsineerimiskuuri läbinud, viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud publik.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.
Advertisement

Where is it happening?

Philly Joe's Tallinn, Vabaduse Väljak 10, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Eesti Jazzliit

Host or Publisher Eesti Jazzliit

It's more fun with friends. Share with friends