Jassmine 2805: Bobby Sparks

Schedule

Sat May 28 2022 at 07:00 pm to 10:00 pm

Location

Jassmine | Warsaw, MZ

Advertisement
Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/bobby-sparks/maj-2022
Zwycięzca nagrody Grammy, gospelowy organista, członek zespołu Snarky Puppy i wieloletni współpracownik Kirka Franklina – charyzmatyczny Bobby Sparks wystąpi w Jassmine z materiałem „Schizophrenia — The Yang Project”!
Od trzaskającego funku, przez powolne, soulowe ballady po wjazdy prosto w jazz, muzykę orkiestrową i świata – jego trafnie zatytułowana płyta “Schizophrenia — The Yang Project” ma wiele podstaw. Na pokładzie Battlespark Galactica znaleźli się zarówno jego wieloletni znajomi z Dallas, jak i największe gwiazdy, m.in. Marcus Miller, Pino Palladino, MonoNeon i Hadrien Feraud, Roy Hargrove, Frank McComb & James “J. Rob” Robinson, Michael League i Jason “JT” Thomas, Lucky Peterson, Eric Gales, Mark Simmons, Brannen Temple czy John “Lil John” Roberts – potężny skład.
Organy Hammond B-3, które Sparks otrzymał od rodziców na swoje szóste urodziny i na których gra do dziś, to tylko jeden z wielu instrumentów klawiszowych w jego arsenale przygotowanym specjalnie pod ten projekt. Bobby uwielbia sprzęt vintage, w tym Mellotron 4000, Hohner D-6, Fender Rhodes, Mini-Moog, Oberheim OBXA, ARP Odyssey i Prophet-5, do dziś.
Posłuchaj:
Schizophrenia:

SCHIZOPHRENIA - THE YANG PROJECT:

Skład:
Bobby Sparks - keys
Keith Anderson - sax
Jay McK - bass
Brannen Temple - drums
James Robinson - vocals
DJ Ernie G. - turntables
Drzwi 19:00
Koncert 20:30
Do zobaczenia!
Jassmine, Wilcza 73, Warszawa
https://www.instagram.com/jassminewarsaw/
https://www.youtube.com/c/WeAreJassmine
Advertisement

Where is it happening?

Jassmine, Wilcza 73,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Jassmine

Host or Publisher Jassmine

It's more fun with friends. Share with friends