Itaalia pidu 🇮🇹
Schedule
Sat, 12 Apr, 2025 at 08:00 pm
UTC+03:00Location
Kesk 4, 45106 Tapa, Estonia | Tapa, LV
Advertisement
Ciao, sõbrad! On aeg tolmust puhtaks pühkida oma kõige stiilsemad tantsukingad ja valmistuda üheks tõeliseks dolce vita õhtuks! 😍
Tule naudi kaasahaaravaid Itaalia diskorütme, maitsvaid suupisteid ja veini, mis paneb isegi Rooma keisrid kadestama.
Tants ja lõbusad üllatused on garanteeritud. Ja nagu itaallased ütlevad: "Kes ei söö ega laula, see ei oska elada!"
Mida oodata?
Brigitty veinipokker- see on põnev, lõbus ja hariv seltskondlik veinimäng! Selleks, et osa võtta, ei pea Sa midagi teadma ei veinidest ega pokkerist. Kui oled veinimaailmas algaja, siis on hea võimalus selle kütkesatva maailmaga veidi tutvust teha. Kui oled aga tubli praktik, siis saad end proovile panna.
Kindlasti saad mängides hoolikalt valitud veine proovida ja mõnusat melu nautida. Nalja saab ka. Võib juhtuda, et mõni jook maitseb eriti ning lased hasardil end täielikult kaasa haarata.
Merike Susi ja ansambel MauMer:
DJ Märt Rannamäe
Avatud trattorio pasta, pesto ja muu hea-paremaga itaalia mammade köögist.
Pääse meie väikesesse Itaaliasse kuni 10. aprillini 15 eurot,
alates 11. aprillist 20 eurot.
PS! kohti laudadesse ei broneerita!
Lisainfo: [email protected] või 55595461.
Jätad tulemata, kahetsed jaanipäevani!
Advertisement
Where is it happening?
Kesk 4, 45106 Tapa, Estonia, Kesk 4, Tapa, 45106 Lääne-Viru Maakond, Eesti,Tapa, EstoniaEvent Location & Nearby Stays: