Ingyenes előadás - Fájdalom, félelem, feszültség kezelése szülés közben
Schedule
Fri Mar 14 2025 at 05:30 pm to 07:00 pm
UTC+01:00Location
Mantra Healing Holisztikus Központ | Budapest, BU
Advertisement
Fájdalom-Félelem-Feszültség kezelése szülés közben Ezen a gyakorlati alkalmon megismered mi a kapcsolat a fájdalom, a félelem és a feszültség között és hogyan hatnak a szülésedre.
Tapasztalást szerzel róla, hogyan tudod ezeket kezelni és megszüntetni (valamint a kísérőd, hogy tud ebben neked segíteni)
A szülés maga, megnyílás és elengedés - fizikai, érzelmi, mentális és energia szinten is.
Ezt az utat nehéz végigjárni ha közben félsz, feszült vagy és kezelhetetlen fizikai fájdalmat élsz át.
Ahol megjelenik a 3 közül bármelyik, onnantól működésbe hozza a többit.
Viszont ha a félelem-feszültség fájdalom hármasából valamelyiket tudjuk hatékonyan kezelni a szülés előtt és közben a többi is megszűnik létezni.
Így megélheted a szülés folyamatát természetesen, a saját erődből és elégedettséggel.
Az alkalmon való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött!
Mivel szeretném megőrizni a bensőséges, otthonos légkört így a létszám limitált.
Helyszín: Mantra Healing központ, Budapest, 2. ker. , Frankel Leó út 5.
❗️Jelentkezéshez kérlek írj üzenetet az “Elégedett Szülés, Trauma helyett” oldalnak vagy e-mailt a [email protected] címre. ❗️
Erre az alkalomra apával együtt is érkezhettek.
Nőket, kismamákat segítek a várandósság idején, szülés közben, az anyaság örömteli és olykor göröngyös útján.
Hiszem, hogy a Nők tudnak szülni! Rendelkezünk egy sajátos archetipikus kóddal, ami mindenképpen működik abban az esetben ha megszüntetjük mindazokat a tényezőket - amik ezt akadályozzák.
Az elmúlt 14 évben többszáz párnak segítettem felkészülni a szülésre és a gyermekágyas időszakra. Több, mint 150 baba születésénél voltam jelen dúlaként – otthon és kórházban egyaránt - az ország számos pontján.
Ezeknek a szüléseknek egy része sikeres Vbac szülés volt (császármetszés utáni hüvelyi szülés), a másik jelentős része egy megelőző negatív élmény után következő “gyógyító” szülés.
6 éven keresztül tartottam gyakorlati szülésfelkészítő tréningeket, mint minősített szülésfelkészítő tréner. Ezeket a foglalkozásokat pároknak tartottam, ahol a hangsúly a közös szülésre hangolódáson és a praktikus tudás megszerzésén, vajúdást segítő technikák elsajátításán és a saját fájdalomcsillapító mechanizmusuk felszínre hozásán volt.
3 gyermek édesanyja vagyok, így a saját megélések palettája is igen színes a témában. Volt olyan szülésélményem, ami hihetetlen erőtartalékokat szabadított fel bennem és úgy éreztem, ha erre képes voltam, a “hegyet is eltolom”. és volt traumatikus megélésem, amit rétegenként kellett rendbe tennem és begyógyítanom – így értem ezt az oldalt is és látom a kiutat.
Szeretettel várlak!
Kovács Kata
Szülésfelkészítő tréner, dúla, konzulens, bábatanonc
Advertisement
Where is it happening?
Mantra Healing Holisztikus Központ, Frankel Leó út 5, Budapest 1027, Magyarország,Budapest, HungaryEvent Location & Nearby Stays: