Infomøte - Nevrorefleksologistudiet 2026 Stavanger
Schedule
Thu, 23 Apr, 2026 at 07:00 pm
UTC+02:00Location
Schiøtz gate 5, 4008 Stavanger, Norge | Stavanger, RO
Advertisement
Medika Nova inviterer deg som er nysgjerrig på nevrorefleksologi til infomøte om studiet med oppstart høsten 2026 i Stavanger. Her får du innsikt i utdanningen, fagets innhold og mulighetene som nevrorefleksolog.Vurderer du en meningsfull karriere hvor du kan hjelpe andre til bedre helse – samtidig som du får en dypere forståelse av kroppen og nervesystemet? Da er dette møtet for deg.
Om studiet
Nevrorefleksologi er et fascinerende studium med solid forankring i både teori og praksis. Faget gir deg en grundig forståelse av kroppens nervesystem og dens egen evne til regulering og reparasjon.
Som nevrorefleksolog blir du en del av et voksende fagmiljø som arbeider helhetlig med helse og forebygging.
Utdannelsen gir deg:
- En dyp innsikt i kroppens sammenhenger
- Praktiske, manuelle behandlingsmetoder - med hendene
som viktigste verktøy
- Mulighet til å jobbe selvstendig og bygge egen praksis
- En karriere hvor du kan gjøre en reell forskjell i andres liv
Nevrorefleksologi i Norge bygger på et solid faglig fundament, inspirert av pionerer som Fitzgerald, Ingham og Bekhterev, og videreutviklet gjennom norsk praksis og undervisning.
Vi har fortløpende opptak.
Siste søknadsfrist: 1.juli 2026
Les mer om studiet på: www.medikanova.no
Arrangementet gjennomføres med fysisk oppmøte.
For deg som ønsker å søke studieplass i Trondheim eller Bodø, eller ikke har mulighet til å komme fysisk, kan du se video av tidligere infomøte her:
https://medikanova.no/im/
Velkommen – vi gleder oss til å møte deg!
Advertisement
Where is it happening?
Schiøtz gate 5, 4008 Stavanger, Norge, Schiøtz gate 5, 4008 Stavanger, Norge, Stavanger, NorwayEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.










