HRL 2022 afterparty: Red Fang (US), Zahir (EE) • 03.07 • Tapper

Schedule

Sun Jul 03 2022 at 07:00 pm

Location

Rockclub Tapper | Tallinn, HA

Advertisement
? Damn.Loud esitleb: Hard Rock Laagri ametlikul järelpeol astub esmakordselt üles USAst pärit Red Fang!
? RED FANG (US) #stoner #sludge
? ZAHIR (EE) #noise #rock
? 3. juuli 2022
? Tapper (Pärnu maantee 158g)
? Piletid:
Eelmüük: https://fienta.com/et/o/10996
HRL käepaelaga pilet ukselt 25€.
Omanäoliste muusikavideote ja murevaba suhtumisega nime teinud bänd on uuekooli stoner rock laine üks suuremaid nimesid. Red Fangi eetos on suitsetada kivi, juua õlut ja mängida lolli, ning siis otseloomulikult astuda stuudiosse ning täieliku loominguvabadusega kütta sealt välja misiganes nende hingesopis peitub. Seda lähenemist on eriti hästi tunda nende viimasel albumil “Arrows”.
Vastupidiselt paljudele oma aja bändidele, ei karda Red Fang ujuda vastuvoolu ja pista muusikasse sisse parajas koguses huumorit, mis bändi kitarristi ja laulja Bryan Glies sõnul on lihtsalt nende iseloomu peegeldus. Just läbi muusikavideote on Red Fang andnud edasi oma taju heale naljale, nende endi sõnul on selle võimalikuks teinud Rob McConaughy, kelle videod lugudele nagu "Prehistoric Dog", "Wires" jpt on kandnud edasi just seda õiget vaibi. Red Fangi olemuses on toores enesekindlus, mis väljendub nii muusikalistes katsetustes kui ka julguses hoida iseenda identiteeti, sõltumata sellest kuivõrd kohatu see skeene kontekstis tunduda võib.
Red Fang on bänd, kes meenutab meile kõigile, et elu ja ka raskemuusika ei pea nii tõsised olema, kuigi me vahel muudmoodi justkui ei oskakski.
Advertisement

Where is it happening?

Rockclub Tapper, Pärnu mnt 158g,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

EUR 25.00 to EUR 30.00

RED FANG

Host or Publisher RED FANG

It's more fun with friends. Share with friends