Hometown Glory - Dr. Mauer All-Night

Schedule

Thu Feb 23 2023 at 10:00 pm to Fri Feb 24 2023 at 08:00 am

Location

9/11 | Tallinn, HA

Advertisement
Eesti Vabariigi iseseisvuspäeva puhul kutsume külla meie palavalt armastatud Rootsi suursaadiku Eestis - Alev Ström Jr ehk Dr. Mauer, kelle jaoks on veebruarikuu sama tähtis kui inglastele kella viiene tee, itaallastele pizza ja ameeriklastele CNN.
Lisaks kauni kodumaa iseseisvuspäevale on ajas ja ruumis saanud traditsiooniks klubi 9/11 resident ja asutaja Dr. Mauer sõbrakuu soolokontserdid. Viimased kolm üritust viimase kolme aasta jooksul on endas koondanud rohkem seiklusi paralleeluniversumites kui sõrmuste isanda triloogiad. Läti Henriku ajalooarhiividest meenub kohe üks seik kui kuldkõri Koit Toome ootas põrguväravate juures volitust sisenemiseks ligi 2 tundi, sest järjekord oli vihmametsa jõepikkune ja tol päeval oli tantsuisu oli suurem kui lauluisu.
Seniks pole tantsurahvas ega Rootsi juurtega dirigent meid veel veebruaris alt vedanud, sest soolokontsert slash maraton-set on mõeldud tõelistele gurmaanidele - olgu selleks kakoaväebaasil lendlev tantsushamaan või ülihelikiirusel funktsioneeriv tänapäevareivar. Valik on sinu, sest nii nagu Rootsi heaoluühiskonnas, siis puudub sellel õhtul eelarvamuslik kriitiline mõtlemine.
Iseseisvuspäeva puhul toob Dr. Mauer Will Smithilikult Mariaani süvikust välja tavapärasest teistsuguse kulmineerumise, sest seekordses agendas viime kuulajaid tõelisele muusikalisele teekonnale, mis on terve õhtu tõusvas joones. Austusest riigitöötajate vastu alustame õhtut klassikalise muusikaga, mis tasa ja targu nagu eestlased ikka liigub aina suurtemate puusaringideni kuniks lõpuks on piisavalt võetud, et kaastantsijale otsa vaadata ja “Tere” õelda.
Esmakordselt võtame ette absoluutselt kõik muusikazanrid, sest aeg on näidanud, et ainult ühest jääb väheseks. Ühesõnaga kutsun kõiki sõpru iseseisvuspäeval iseseisvalt mõtlema ja otsuseid langetama, sest pole paremat sündmust kui Dr. Mauer Juke-Box night, mille kulg lõppeb sügaval, pimedates Detroidi tehasehoonetes, kus rütm sööb pulssi ja silmad söövad noote.
Nii nagu Kreisiraadio ärimehed oma esimeselt välisinvestorite kohtumistelt naastes ütlesid - “Meil on hea meel, et suur osa ikkagist jääb Eesti ja muidugi hea meel, et kohe esimesel kohtumisel sai DJ-slotid paika”.
Tantsukuradi poolt peenhäälestatud line-up koos hoolikalt valitud teemaga on järgmine:
21:00 - 22:00 Dr. Mauer & Piinatud Geenius
22:00 - 23:00 Dr. Mauer & Tarkade Kivi
23:00 - 00:00 Dr. Mauer & Muumia Tagasitulek
01:00 - 02:00 Dr. Mauer & Saladuste Kamber
02:00 - 03:00 Dr. Mauer & Nakatomi Plaza
04:00 - 05:00 Dr. Mauer & Punane Draakon
05:00 - 06:00 Dr. Mauer & Konani Seiklused
06:00 - 07:00 Dr. Mauer & Mortal Kombat
07:00 - 08:00 Dr. Mauer & 2001 Space Odyssey
Pilet eelmüügist: 20 EUR
Advertisement

Where is it happening?

9/11, Tulika 9/11,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Dr. Mauer

Host or Publisher Dr. Mauer

It's more fun with friends. Share with friends