Her Şeye Rağmen Filmi İstanbul Gala Gecesi

Schedule

Wed Feb 08 2023 at 07:30 pm to 11:30 pm

Location

Kanyon AVM | istanbul, IB

Advertisement
Başrolünde Erkan Petekkaya ve Sinan Akdeniz’in yanı sıra Meral Perin, Rıza Akın gibi ünlülerinde yer aldığı, gerçek bir hayat hikayesi.
About this Event

Erdal Murat Aktaş'ın yönettiği ‘Her Şeye Rağmen’de Erkan Petekkaya ve Sinan Akdeniz’in yanı sıra Meral Perin, Rıza Akın, Aslıhan Malbora, Holger Doelman, Nihan Büyükağaç, Robert Maaser, Ekin Mert Daymaz, Barbara Sotelsek, Vivien Lafleur, Serkan Durmuş, Mirza Sakiç, Christoph Jacobi ve Kaan Maximilianus Kaiser rol alıyor. Filmin etkileyici müziklerinde ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu’nun imzası bulunuyor.

Adana'da küçük bir köyde başlayan hikaye, İspanya'nın Palma de Mallorca adasında büyüleyici bir sona doğru ilerliyor.

Üç kardeş, kaybolan annelerinden ve onları amcalarının evine bırakan babalarından uzakta yaşamaktadır. Beklenmedik olaylar, çocukları evlerini terk etmeye ve onları fırtınalı bir çocukluk döneminin beklediği Almanya'ya taşınmaya zorlar. En küçük oğul İlhan ise her şeye rağmen hevesli ve mücadeleci bir çocuk olacaktır. İlhan Doğan, konfor alanından çıkma hayalini hiçbir zaman kaybetmemiş ve en zor anlarda ayağa kalkmasını bilmiştir. Yıllar sonra sıra dışı bir iş adamı olacak ve geçmişin hayaletleriyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

10 Şubat da vizyona girecek filmin, 8 şubat da İstanbul'da Kanyon AVM'de Gala Gecesi düzenlenecektir.

Saat 19:30 'da başlaması planlanan gece de; ünlüler kırmızı halı geçidi , ikram ve kokteyl, film gösterimi, ünlülerle röportaj ve fotoğraf çekimi ve çeşitli konuşmaların gerçekleşeceğini planlamaktadır.

Bununla birlikte filme hayat hikayesini veren, nice zorluk ve başarılarla dolu geçmişe sahip, dünyanın efsanevi Networker 'i olarak tanıdığı İlhan Doğan Beyin Network Marketing konusunda yönlendirici ve gizli taktiklerini anlatacağı özel anların da gerçekleşeceğinin bilgisini vermek isteriz.Advertisement

Where is it happening?

Kanyon AVM, Kanyon AVM, istanbul, Turkey

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

USD 12.00

\u0130lhan Do\u011fan Business Coaching & Consulting

Host or Publisher İlhan Doğan Business Coaching & Consulting

It's more fun with friends. Share with friends