Hedendaagse midwinterviering Aarderoeren
Schedule
Sat Jan 03 2026 at 07:00 pm to 09:30 pm
UTC+01:00Location
Polonceaukade 26 | Amsterdam, NH
About this Event
Ontdek de Hedendaagse midwinterviering Aarderoeren!
We naderen de donkerste tijd van het jaar, een periode die uitnodigt tot verstilling, reflectie en verbinding. Aarderoeren is een eigentijds en hartverwarmend midwinterritueel, geïnspireerd door oude wintertradities, waarin eenvoud, stilte en verbondenheid centraal staan.
✨ Wat is Aarderoeren?
Tijdens de twaalf midwinternachten nodigen we je uit om de Aarde letterlijk en figuurlijk te roeren. In een wereld vol beweging en drukte biedt Aarderoeren een moment van rust, dankbaarheid en verbinding, zowel met elkaar als met moeder Aarde.
🔥 Waarom meedoen?
Verbinding: Deel een betekenisvol moment met anderen.
Stilte: Omarm de eenvoud en schoonheid van de natuur.
Reflectie: Laat je inspireren door de magie van de Aarde.
🌱 Hoe werkt het?
Neem een handje aarde mee van een plek die jou dierbaar is, en een eigen beker voor warme dranken. Samen roeren we de aarde, delen verhalen en staan stil bij wat echt belangrijk is.
📍 Doe mee in het Westerpark!
Circus Andersom organiseert een gezamenlijke viering in de tent van Circus Zanzara.
Locatie: Circus Zanzara, Polonceaukade 26, Westerpark Amsterdam
Data: Donderdag 1 jan. en zaterdag 3 jan.
Tijd: 19:00 – 21:30 uur (vrije inloop, duur: ±25min)
Toegang: Vrij toegankelijk – neem een handje aarde mee.
🌍 Kom, voel de verbinding, en ontdek de kracht van eenvoud en dankbaarheid. Laten we samen een stap zetten naar een betere relatie met de natuur en met elkaar.
Met warme groet,
Het team van Circus Andersom
Where is it happening?
Polonceaukade 26, 26 Polonceaukade, Amsterdam, NetherlandsEvent Location & Nearby Stays:
EUR 0.00











