HAUX HAUX

Schedule

Sat Jun 17 2023 at 05:45 pm to 11:00 pm

Location

Tallinna Botaanikaaed | Tallinn

Advertisement
EE /EN ?
???
Elektrooniline muusika läbi erinevate Maa pärimuste ja kultuuriruumide ootab Sind taas oma embusesse! Orgaanilised helivibratsioonid, milles kuuled erinevaid muusikainstrumente, looduse- ja džungli hääli, shamanistlikke helisid, idamaiseid rütme, trumme, hõimude ja suguharude hõikeid ning sügavaid biite, on meeliülendavad ning vabastavad.
✨️✨️✨️
Seekordne tähistamine on eriline seetõttu, et suvine pööripäev on kohe-kohe käes. Pööripäev tähistab aega, mil Maa on oma jõu, viljakuse ja külluse täiuses, nii et ka meie saame tähistada oma väge ja jõudu kokku tulles ja tolmendades, koos luues ja jagades ning kogedes sügavat tänulikkust külluse eest, mida meil on võimalus iga päev kogeda.
Tuld kasutatakse sümboolselt suvise pööripäeva tähistamiseks, et tõeliselt ülistada Päikest, õnne toomiseks ja pimeduse peletamiseks. Seetõttu ühendame tuleartistide etteasted, muusika, oma hõimu ja teeme koos maagiat. Saame seda teha nii sees kui väljas vabas õhus!
☀️☀️☀️
Haux (haušš) on Brasiilia Amazonase hõimude põlisrahvaste sõna, mis tähendab tervitust, austust, kinnitust või tänu. Šamaanid kasutavad seda laulu või õpetuse algatamiseks ja lõpetamiseks, aga ka vaimsete dimensioonide tervitamiseks.
???
Oleme valinud selle termini oma ürituse jaoks, et tänada Maailma, Universumit, Sind ja Iseennast, luues rõõmu ja meeliülendav ruum, kus ennast vabalt väljendada. Oma ühisloomingu kaudu kutsume Sind nautima elu, üksteist ja kohalolu, mis on kõikjal ja kõigis.

Lisaks muusikale ja mõnusale atmosfäärile ootavad teid artistid, kes on kohal, et teiega oma parimat talenti, selles ruumis, jagada. Täpsema programmi avalikustame peatselt meie Facebooki lehel Haux Haux!
Kutsume teid osa saama neoondžunglist, Botaanika aia Palmimaja avarusse, looduse keskele, et kõrgelt lennata ja kerguses maanduda.
https://fb.watch/is_1rsp1cw/
? Dresscode:
neon jungle/ tribal/ Inner Sun
?☀️?
Pilet:
? 35€ presale Ticketer
? 50€ at event in cash
?Kohtade arv on piiratud. Soeta pilet
Ticketerist: https://www.ticketer.ee/haux-haux/
Olulise praktilise info avaldame vahetult enne sündmust meie facebooki ürituse lehel.
---------------------------
EN
???
Electronic music through various traditions and cultural spaces of the Earth awaits you again! Organic sound vibrations, in which you hear various musical instruments, the sounds of nature and the jungle, shamanistic sounds, oriental rhythms, drums, shamanic and tribal shouts, and deep beats, are uplifting and liberating.
✨️✨️✨️
This time is also special because the summer solstice is just around the corner. The Solstice signifies the time when the Earth is at the fullness of her strength, fertility, and abundance, so we too can celebrate our strength in joining together and pollinating, co-creating and sharing, and offering gratitude for the abundance that which we experience daily.
Fire is used symbolically throughout summer solstice celebrations in praise of the sun, to bring luck and to ward off the darkness. Therefore we will bring fireartist perfomances, music, our tribe and make magic all together. We can do it both inside and outside in open air!
☀️☀️☀️
Haux (haušš) is an indigenous word from Brazilian Amazon tribes meaning a greeting, an honouring, a confirmation or a thank you. Shamans use it to initiate and finish a song or a teaching, but also to greet spiritual dimensions.
???
We have chosen this term for our event to offer gratitude towards the World, the Universe, You, and Ourselves through creating a space of joy, freedom of expression and uplifting of all senses. Through our co-creation we invite You to enjoy life, each other and Presence that is everywhere and in everyone.

In addition to music and great atmosphere in that magical space there will be artists, who will share their best talents with us. Detailed program will be announced, on our facebook page Haux Haux, soon.
We invite you to take part in neon jungle in the middle of Botanical garden Palmimaja spacious nature to fly high and ground lightly.
https://fb.watch/is_1rsp1cw/
? Dresscode:
neon jungle/ tribal/ fire & sun
??☀️
Ticket:
? 35€ presale Ticketer
? 40€ at event in cash
? Space is limited. Get the ticket at Ticketer: https://www.ticketer.ee/haux-haux
Final practical information will be announced on our facebook event page.
Advertisement

Where is it happening?

Tallinna Botaanikaaed, Tallinn
HAUX HAUX

Host or Publisher HAUX HAUX

It's more fun with friends. Share with friends