Giolì & Assia • 21 maja 2022 • Warszawa

Schedule

Sat May 21 2022 at 10:00 pm to Sun May 22 2022 at 06:00 am

Location

Praga Centrum | Warsaw, MZ

Giol\u00ec & Assia \u2022 21 maja 2022 \u2022 Warszawa
Advertisement
WYDARZENIE PRZENIESIONE!
Koncert Gioli & Assia ma nową datę: 21 maja 2022 roku. Poniżej oficjalne stanowisko duetu:
"Hey guys we are really really sad to do this but we are postponing our show in Warsaw ?? on Friday out of respect for the hundreds of thousands of Ukrainian rufugees that have moved to Poland in the past few weeks. We are close to all the people affected by this war❤️ We’ll see you soon, we’ll be back on 21 May and all tickets will be valid for the new date. ♥️"
Wszystkie bilety rzecz jasna zachowują ważność na nową datę, a ponadto mamy niespodziankę w postaci wydarzenia z lokalnymi artystami. W piątek, 11 marca w Praga Centrum wystąpią: DUSS, GiGi / PL oraz Simon de la Mattson. Posiadacze biletów na piątkowy koncert Gioli & Assia mają bezpłatny wstęp, a bilet tym samym zachowa ważność na nową datę koncertu. Do zobaczenia.
_________________________

Giolì & Assia to włoski duet producentek, multiinstrumentalistek, wokalistek, autorek tekstów, właścicielek wytwórni płytowych i DJ-ów, tworzących muzykę łączącą techno, house, indie i pop, która jest ich własną, niepowtarzalną kompozycją. Giolì gra na fortepianie, wiolonczeli, perkusji, gitarze i handpanie, a Assia zajmuje się wokalem i gitarą. Chociaż ich kreatywny duet rozpoczął się jako menedżer i artysta, kreatywne partnerstwo rozwinęło się w 2016 roku w duet producencki i autorski. Jeszcze w tym samym roku dziewczyny założyły własną wytwórnię płytową, Diesis Records, która zajmuje się dystrybucją ich muzyki.
Artystki rozpoczęły swoją karierę w 2017 roku z pierwszym singlem "Stay Closer". W marcu 2018 roku wydały swój debiutancki album "Istantanee", z głównym singlem "Starry Nights". Dwa miesiące później duet wydał singiel "Something Special" w Spinnin' Records, który przyniósł im wystarczającą uwagę, aby ich pierwsza rezydencja na Ibizie w Privilege wydarzyła się. Duet Giolì & Assia był tak zainspirowany Ibizą, że wydał swój drugi album w 2018 roku "Night Experience" we własnej wytwórni Diesis Records. Dalsze miesiąca to już tylko rozkwit twórczości pod każdym względem. W kwietniu 2019 roku Giolì & Assia uruchomiły #DiesisLive, czyli stream na żywo na Youtube i Facebooku, który ukazywał ich wybuchowy występ na żywo, łączący muzykę elektroniczną z żywymi instrumentami i śpiewem. Od tamtego czasu, wideo zdobyło ponad sześć milionów wyświetleń. W maju zespół rozpoczął drugą edycję #DiesisLive na szczycie wulkanu na Wyspach Liparyjskich, która szybko zdobyła nowych fanów i ponad dwadzieścia jeden milionów wyświetleń. Najnowsza edycja #DiesisLive wystartowała na Isola Delle Femmine, w ich rodzinnym mieście Palermo, we Włoszech. Poprzez swoją muzykę i sztukę, Giolì & Assia mają nadzieję podnieść świadomość na temat filantropijnych celów ochrony dzikiej przyrody i opieki zdrowotnej dzieci dla organizacji takich jak WWF i Unicef.
Giolì & Assia - #DiesisLive @Vulcano, Aeolian Islands [Handpan Set] ➡️

Line-up
Giolì & Assia
Gigi
Marika Serwinowska
▼▼▼
Data: sobota, 21.05.2022
Doors: 22:00
End: 6:00
▲▲▲
Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4
Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl
W trakcie wydarzenia zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventu organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.
Advertisement

Where is it happening?

Praga Centrum, Szwedzka 2/4 Hala 10, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Praga Centrum

Host or Publisher Praga Centrum

It's more fun with friends. Share with friends