FUNK SOUL BROTHERS - piątki w MOXO

Schedule

Fri Feb 03 2023 at 08:00 pm to Sat Feb 04 2023 at 01:00 am

Location

MOXO Restaurant and Club | Warsaw, MZ

Advertisement
Funk Soul Brothers - w każdy piątek na scenie MOXO
Propozycja dla osób, którym bliskie są brzmienia funk, disco, boogie. Poczuj klimat lat 70-tych i 80-tych w nowoczesnym wydaniu. Będzie dużo groove`u i melodii a o dobry nastrój na parkiecie zadbają czołowi przedstawiciele tego gatunku.
Jeśli słyszałeś o Studio 54 i widziałeś film Boogie Night, to trafiłeś w odpowiednie miejsce i jest to najlepsza propozycja na rozpoczęcie weekendu.

W piątek 3 lutego zagrają:
- BURN REYNOLDS
- HARPER
- INSTRUMENTAL
Restauracja otwarta jest od godziny 12:00.
Start części muzycznej - 20:00
Rezerwacje stolików:
https://emenago.com/i/moxowarsaw

MOXO to nowy, ekscytujący koncept łączący ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym, zlokalizowany w budynku zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina. To 1200 mkw. industrialnej przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Miejsce zaskakuje spektakularnym, najwyższym w Polsce barem (8 m wysokości i 12 m szerokości) i unikatowymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Restauracja, która stanowi serce miejsca, bije w rytmie Nikkei, czyli fuzji kuchni Japonii i Peru. Kulinarną podróż uzupełnia autorska karta koktajli, również inspirowana filozofią przenikania się dwóch potężnych kultur. Nowa przestrzeń przy Żelaznej 51/53 jest również miejscem energetycznej rozrywki, które po kolacji przeradza się w wyjątkowy klub muzyczny, przystosowany nie tylko na regularne imprezy klubowe, ale także na duże koncerty.
Na scenie MOXO zagoszczą najpopularniejsi polscy i międzynarodowi artyści. Nowe oblicze starej odlewni tętni życiem 7 dni w tygodniu i dostarcza gościom unikalnych doznań na najwyższym, światowym poziomie, których nie doświadczą w żadnym innym miejscu.

www.moxo.pl
Advertisement

Where is it happening?

MOXO Restaurant and Club, Żelazna 51/53,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

MOXO Restaurant and Club

Host or Publisher MOXO Restaurant and Club

It's more fun with friends. Share with friends