Festiwal Oddechu #2

Schedule

Fri Jan 21 2022 at 06:00 pm to Sun Jan 23 2022 at 08:00 pm

Location

Elektrownia Powiśle | Warsaw, MZ

Festiwal Oddechu #2
Advertisement
? Oddech jest bramą do najwspanialszej przygody jaką jest Życie, jest również kompasem prowadzącym nas po krętych ścieżkach codzienności. Podczas Festiwalu Oddechu przekraczamy świadomie tą bramę i spotykamy się w całkowitej prawdzie o nas samych, z całym bagażem naszych własnych i rodowych przekonań. Łapiemy oddech aby zakotwiczyć się w nim i w przyjaznym uścisku podążać dalej z zaufaniem do przygody zwanej “Życie”.
? Druga edycja Festiwalu Oddechu zaprasza nas do jeszcze głębszego spotkania z własną obecnością oraz przyjrzenia się kolejnym możliwościom, które przynosi nam dzisiejszy świat.
? Wbrew pędzącej machinie czasu, zatrzymamy się i wsłuchamy w dźwięki, własny oddech, sygnały płynące z naszego ciała, delikatny powiew intuicji i nieśmiałe podszepty naszej duszy.
? Na czym polega Festiwal Oddechu i jak przebiega? To wydarzenie skupiające w jednym miejscu wybitnych twórców autorskich metod rozwoju osobistego, certyfikowanych praktyków pracy z oddechem, ciałem i umysłem. W ciągu 3 dni warsztatów i spotkań poznajesz nieograniczone możliwości jakie drzemią w Tobie. Wyciszasz swoje myśli, nawiązujesz piękny, miłosny kontakt ze swoim wnętrzem, wytańczasz uwięzione emocje. Dowiadujesz się jak działać, aby w życiu poczuć prawdziwą zmianę. To wszystko i jeszcze więcej w objęciach oddechu, który towarzyszy nam od narodzin do śmierci.
? Druga edycja Festiwalu Oddechu to przestrzeń do pracy dla dorosłych i młodzieży w industrialnej Elektrowni Powiśle czekają na Ciebie:
- 30 prelegentów, wykładowców, twórców, organizatorów przestrzeni warsztatowej
- 30 spotkania, które odmienią nasze życie i dadzą nam garść pozytywnej energii
- 60 marek, które przygotowały na ten weekend specjalne produkty
- 30 godzin wysoko wibracyjnej energii, która wesprze nasz dobry start w Nowy Rok 2022
? Zapoznaj się z naszymi wykładowcami i bardzo bogatym programem, który wspólnie przygotowaliśmy.
Liczba biletów na spotkania jest limitowana, nie zwlekaj z dobra inwestycja w swój dobrostan. Daj znać swoim przyjaciołom i rodzinie.
Zapraszamy Ciebie do wspólnej celebracji i radości w chwili obecnej.
Program, opis zajęć, prelegentów i biety: www.jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu
Do zobaczenia!
#FestiwalOddechu
Advertisement

Where is it happening?

Elektrownia Powiśle, Zajęcza 2B, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Jestem Slow

Host or Publisher Jestem Slow

It's more fun with friends. Share with friends