FERA Walentynkowo - koncert & AfterParty w Kinotece w PKiN

Schedule

Sat Feb 18 2023 at 08:00 pm to Sun Feb 19 2023 at 02:00 am

Location

Kinoteka PKiN | Warsaw, MZ

Advertisement
Z okazji Walentynek oraz ostatniej soboty Karnawału 2023 zapraszamy serdecznie na koncert zespołu FERA, który odbędzie się 18 lutego o godzinie 20:00 w sali nr 3 „Młoda Gwardia” w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1 – wejście główne od Alej Jerozolimskich. Po koncercie zapraszamy na AfterParty w głównym Holu, prowadzone przez doświadczonego DJ-a, przy dźwiękach szalonych lat ‘80 i ‘90. Do dyspozycji gości elegancki Koktajl Bar Charlie oraz stylowa Kawiarnia.
FERA
18.02.2023 g. 20:00
Warszawa / Kinoteka w PKiN
--------------------------------------------------
BILETY
Do nabycia na stronie internetowej Kinoteki ----> https://bit.ly/3R0unFE
lub w kasie Kinoteki.
W cenie biletu udział w koncercie oraz AfterParty.
--------------------------------------------------
Kilka słów o zespole FERA
Zespół FERA został założony we wrześniu 2020 roku w Warszawie. Fundamentem ich muzyki jest rock, z którym lubią eksperymentować, inspirując się takimi stylami jak np.: funky, hard rock, rock alternatywny czy elektro.
Od samego początku celem zespołu było tworzyć muzykę szczerą, zgodną z sercami i upodobaniami członków zespołu, z dużą dawką emocji. FERA oznacza bestię lub dzikie zwierzę z języka łacińskiego. Zespół przyjął taką nazwę, ponieważ w swojej twórczości odwołuje się do tego co w człowieku najbardziej pierwotne, prawdziwe, ekscytujące, a zarazem dzikie i nieokiełznane. Wspólne wartości i cele FERY sprawiają, że współpraca nad kompozycjami jest efektywna, a wyniki tej współpracy zawsze są ekscytującymi kombinacjami stylów każdego z muzyków zespołu.
10 września 2021 roku miała miejsce premiera debiutanckiego mini albumu zespołu zatytułowanego "Morze", na który składa się 5 utworów. 9 listopada 2021 roku FERA zagrała swój pierwszy koncert promujący nowy krążek w warszawskim klubie Stodoła. W sierpniu 2022 roku FERA miała przyjemność wystąpić min. w Starej Prochowni SCEK oraz w Hard Rock Cafe w Warszawie. Pod koniec kwietnia 2022 roku zespół zakończył nagrania nowego materiału, do którego wprowadzenie stanowi singiel „Bestia", wydany 22 września 2022 roku. Następnie ukazały się dwa kolejne single: „Świt”, wydany 29 listopada 2022 roku oraz „Chili Lotion”, którego premiera miała miejsce 17 stycznia 2023 roku.
W końcowej fazie przygotowania są kolejne nowe numery, z którymi FERA planuje wejść do studia na wiosnę br.
Zespół FERA można obserwować na Facebooku i Instagramie. Na zespołowym kanale YouTube dostępne są również dwa teledyski do utworów:
„Morze” -

„Podejdź” -

Twórczość FERY można również posłuchać w serwisach Apple Music, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Music oraz na stronie internetowej zespołu.
Najnowsze single:
"Bestia" -

"Świt" -

"Chili Lotion" -

Zespół tworzą:
Justin Chiniewicz – wokal
Paweł Chwedoruk – perkusja
Jakub Kolada – bas
Adam Sułkowski – gitara
Piotr Zalewski – instrumenty klawiszowe
Przydatne Linki:
Facebook - https://www.facebook.com/feramusicband
IG - https://www.instagram.com/fera_musicband/
YouTube - https://bit.ly/3F2Uisg
Spotify - https://spoti.fi/3MRPSq2
Strona www - https://feraband.com/
--------------------------------------------------
Sponsorzy Wydarzenia
SEI Group – grupa firm deweloperskich, działająca przede wszystkim na rynku kameralnych nieruchomości rezydencjonalnych, na obszarze Wilanowa i Mokotowa: www.seigroup.pl
EUROVILLA – sieć butikowych biur nieruchomości Premium, działająca przede wszystkim na obszarze Wilanowa, Mokotowa, Śródmieścia, Żoliborza i Konstancina: www.eurovilla.pl
Advertisement

Where is it happening?

Kinoteka PKiN, Plac Defilad 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Fera

Host or Publisher Fera

It's more fun with friends. Share with friends