Fear Factory + Butcher Babies + IGNEA (Helitehas, Tallinn)

Schedule

Fri Dec 15 2023 at 06:00 pm

Location

Helitehas | Tallinn, HA

Advertisement
Legendaarsed raskemetalli hiiud bändist Fear Factory annavad Tallinnas 15. detsembril 2023 kauaoodatud kontserdi. Üritus toimub Helitehases, kavas on unustamatu õhtu täis toorest energiat. Fear Factory kontserdi erikülaliseks on Butcher Babies (Los Angeles) ja soojendab IGNEA (Ukraina), oodata on veel üht soojendusesinejat.
Fear Factoryt on kutsutud industriaalmetali alati düsfunktsionaalseteks meistriteks. Nad on tuntud oma rajude kontsertide ja võimsa saundi poolest ning köitnud sellega fänne üle kogu maailma. Nende muljetavaldav diskograafia sisaldab rida hittalbumeid, tõestades, et piiride nihutamine ja žanri taasmääratlemine pole neile kaugeltki võõras. Pärast hiljutist edukat Põhja- ja Ladina-Ameerika turneed koos uue vokalisti Milo Silvestroga Roomast ja trummar Pete Weberiga (Havok) on bänd tugevam kui kunagi varem ja valmis rokkima 44 Euroopa laval, sealhulgas ka Tallinnas.
Fear Factory Tallinna kontserdi erikülaliseks on raju bänd Los Angelesist, Butcher Babies. Butcher Babiese looming on oma eripärane segu heavy-metalist, groove-metalist ja thrash-metalist. Metalliveteranidena on Butcher Babies oma rajude live-esinemiste ja plahvatusohtliku energiaga maailma lavadel ragistanud peaaegu 15 aastat. Neid on mõjutanud sellised tegijad nagu Pantera ja Marilyn Manson, kuid just Plasmatics - Wendy O. Williamsit peavad nad suisa oma ristiemaks. Wendy mässumeelne hing inspireeris artiste sedavõrd, et isegi oma nime võtsid nad Plasmaticsi loost "Butcher Baby". Lisaks leiab Butcher Babies inspiratsiooni õudusfilmidest (näiteks “Texase mootorsae veresaun”), mis võimendab veelgi nende muusika sünget ja intensiivset atmosfääri.
Põnevust lisab Tallinna kontserdi soojendusbändina Ukraina meloodilise metali tõusev täht, IGNEA. IGNEA on pälvinud kiiresti tunnustuse oma uskumatu andekuse ja võimsate esitlustega. Nad segavad raskeid riffe ja eepilist lüürikat sümfooniliste, elektrooniliste ja multikultuursete folk-elementidega ja nende lood "Jinnslammer", "Alga" ja "Disenchantment", on kogunud YouTube'is hulgaliselt vaatamisi.
15. detsembril 2023 Tallinnas toimuva Fear Factory kontserdi pileteid saavad Live Nation klubiliikmed juba osta, avalik müük algab 24. mail kell 12 Piletilevi veebipoes ja müügipunktides.
/ENG/
Fear Factory, the internationally acclaimed metal band known for their high-octane performances, is thrilled to announce their highly anticipated live show in Tallinn on December 15, 2023. The event will take place at Helitehas, promising an unforgettable night of raw energy and intense musicality. Fear Factory is joined by special guest, Butcher Babies (Los Angeles) and warm-up band IGNEA (Ukraine), one more warm-up to be expected.
Advertisement

Where is it happening?

Helitehas, Madara 22a,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Jakia Sultana

Host or Publisher Jakia Sultana

It's more fun with friends. Share with friends