Estill Voice Training - warsztaty wprowadzające do metody (Intro to EVT) | Warszawa

Schedule

Sun Apr 02 2023 at 11:00 am to 03:00 pm

Location

Drama Way | Warsaw, MZ

Advertisement

Zobacz co potrafi Twój głos! Zapraszam na jednodniowy warsztat poświęcony wyjątkowej metodzie pracy z głosem: Estill Voice Training. 


Estill Voice Training (EVT) to model pracy z głosem stworzony przez Jo Estill - amerykańską śpiewaczkę i badaczkę głosu. EVT zrewolucjonizowało pedagogikę wokalną. Ta metoda bazuje na fizjologii i anatomii głosu a przekazywana wiedza jest podparta latami badań. W trakcie warsztatu poznasz konkretne struktury anatomiczne które mają bezpośredni wpływ na wydobywany dźwięk. Nauczysz się Figur oraz sześciu Jakości Głosu czyli podstawowych ćwiczeń z Estill które pozwolą Ci zrozumieć jak działa Twój instrument. Wykorzystasz przy tym różne zmysły: wzrok słuch i odczucia kinestetyczne. Dzięki Estill nie będziesz musiał polegać już na dziwnych metaforach (śpiewaj jakbyś był różową chmurką) i błędnych założeniach (mocno pracuj brzuchem! śpiewaj przeponą!) a dowiesz się co dokładnie zrobić aby osiągnąć zamierzony efekt. Zdobędziesz nowe środki wyrazu i poszerzysz swoje wokalne możliwości. Dowiesz się co rożni i łączy wokalistów różnych stylów muzycznych takich jak pop rock country musical czy opera. EVT to metoda wykorzystywana na najbardziej prestiżowych uczelniach artystycznych na całym świecie Broadway’u i West Endzie a trenerzy Estill uczą największe nazwiska w branży muzyki rozrywkowej. Estill Voice Training nie ogranicza się do konkretnego stylu a może wspierać różne gatunki muzyczne a także pracę z głosem mówionym czy rehabilitację głosu.


"Każdy ma piękny głos tylko musi wiedzieć jak go używać" Jo Estill


DLA KOGO? 

Zapraszam wszystkich tych których pasjonuje głos i rozwój. Zaawansowanych ale też początkujących wokalistów aktorów logopedów nauczycieli mówców terapeutów… Szczególnie polecam także trenerom wokalnym i nauczycielom śpiewu. 


 RAMOWY PLAN SPOTKANIA:

1. O autorce metody. O modelu Estill - Rzemiosło Artyzm Magia Występu.

2. Wprowadzenie do anatomii głosu - MOC ŹRÓDŁO FILTR. 

3. Jak skutecznie pracować nad głosem - WYSIŁEK TECHNIKI RELAKSACYJNE SIŁA NAWYKU - jak pracować głosem aby mniej się męczyć 

4 . FIGURY WOKALNE - podstawowe ćwiczenia EVT na izolacje poszczególnych mięśni głosu (tak jak w przygotowaniu do tańca!)

5. JAKOŚCI GŁOSU - przepisy na jakości głosu: Speech (Mowa) Falsetto (Falset) Sob (Łkanie) Twang (Brzęczyk) Opera i Belt - zobaczysz jak wiele barw może mieć Twój głos 


 KIEDY: 02.04.2023 (niedziela)

 O KTÓREJ: 11:00-15:00

 GDZIE: Drama Way Chocimska 12/m. 4 00-791 Warszawa

 INWESTYCJA: 360zł / 340zł (zapisy do 28.02.2023)

 JAK SIĘ ZAPISAĆ: Napisz do nas wiadomość na facebooku lub na maila [email protected] i otrzymasz szczegółowe instrukcje. Należy zapisać się przez oficjalną stronę Estill: 

https://www.estillvoice.com/find-a-course/?id=2338


Jest to oficjalny warsztat Estill Voice Training ( INTRODUCTORY WORKSHOP) - każdy uczestnik będzie rejestrował się na stronie EVT i otrzyma certyfikat/zaświadczenie uczestnictwa. 


O prowadzącej:

Aleksandra Woźniak - międzynarodowa trenerka wokalna. Jest też wokalistką autorką piosenek producentką muzyczną działającą pod pseudonimem Olandra. Aleksandra to jedna z jedynie trzech w Polsce certyfikowana instruktorka na poziomie Master Trainer przełomowej amerykańskiej metody pracy z głosem Estill Voice Training. Zdobyła też tytuł trenerki Modern Voice Training. Ola jest magistrem sztuki na kierunku “Popular Music” - absolwentką prestiżowego Goldsmiths University of London oraz Manchester Metropolitan University gdzie studiowała śpiew piosenko-pisarstwo oraz produkcję muzyki. Jest także absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. 

Aleksandra to trenerka z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo szkoli wokalistów i mówców oraz zajmuje się rozwojem artystycznym pracując z artystami londyńskiej sceny muzycznej. Ola przez pięć lat mieszkała pracowała i rozwijała się jako muzyk oraz trenerka wokalna w Londynie. Prowadzi markę "Aleksandra Vocal Coach” gdzie prowadzi zajęcia i szkolenia na rynek międzynarodowy od Londynu po Nowy Jork!


UWAGA

W przypadku odwołania kursu przez organizatora uczestnik otrzyma całkowity zwrot pieniędzy. W innym wypadku zwrot nie jest możliwy. 

Dane do wpłaty otrzymasz mailem po zarejestrowaniu się na stronie: 

https://www.estillvoice.com/find-a-course/?id=2338

 

Advertisement

Where is it happening?

Drama Way, Chocimska 12/m. 4, 00-791 Warszawa, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Voice Arts Studio

Host or Publisher Voice Arts Studio

It's more fun with friends. Share with friends