Estill Voice Training – warsztaty emisji głosu wprowadzające do metody (Intro to EVT) | Warszawa

Schedule

Sat Jun 03 2023 at 11:00 am to 12:00 pm

Location

Genewska 6 | Warsaw, MZ

Zobacz co potrafi Twój głos! Zapraszam na jednodniowy warsztat poświęcony wyjątkowej metodzie pracy z głosem: Estill Voice Training. 


 Estill Voice Training (EVT) to model pracy z głosem stworzony przez Jo Estill - amerykańską śpiewaczkę i badaczkę głosu. EVT zrewolucjonizowało pedagogikę wokalną.

Ta metoda bazuje na fizjologii i anatomii głosu a przekazywana wiedza jest podparta latami badań. W trakcie warsztatu poznasz konkretne struktury anatomiczne które mają bezpośredni wpływ na wydobywany dźwięk.

Nauczysz się Figur oraz sześciu Jakości Głosu czyli podstawowych ćwiczeń z Estill które pozwolą Ci zrozumieć jak działa Twój instrument. Wykorzystasz przy tym różne zmysły: wzrok słuch i odczucia kinestetyczne.

Dzięki Estill nie będziesz musiał polegać już na dziwnych metaforach (śpiewaj jakbyś był różową chmurką) i błędnych założeniach (mocno pracuj brzuchem! śpiewaj przeponą!) a dowiesz się co dokładnie zrobić aby osiągnąć zamierzony efekt. Zdobędziesz nowe środki wyrazu i poszerzysz swoje wokalne możliwości. Dowiesz się co rożni i łączy wokalistów różnych stylów muzycznych takich jak pop rock country musical czy opera. EVT to metoda wykorzystywana na najbardziej prestiżowych uczelniach artystycznych na całym świecie Broadway’u i West Endzie a trenerzy Estill uczą największe nazwiska w branży muzyki rozrywkowej.

Estill Voice Training nie ogranicza się do konkretnego stylu a może wspierać różne gatunki muzyczne a także pracę z głosem mówionym czy rehabilitację głosu.


"Każdy ma piękny głos tylko musi wiedzieć jak go używać" Jo Estill


 DLA KOGO? 

Zapraszam wszystkich tych których pasjonuje głos i rozwój. Zaawansowanych ale też początkujących wokalistów aktorów logopedów nauczycieli mówców terapeutów… Szczególnie polecam także trenerom wokalnym i nauczycielom śpiewu. 


 RAMOWY PLAN SPOTKANIA:

1. O autorce metody. O modelu Estill - Rzemiosło Artyzm Magia Występu.

2. Wprowadzenie do anatomii głosu - MOC ŹRÓDŁO FILTR. 

3. Jak skutecznie pracować nad głosem - WYSIŁEK TECHNIKI RELAKSACYJNE SIŁA NAWYKU - jak pracować głosem aby mniej się męczyć 

4 . FIGURY WOKALNE - podstawowe ćwiczenia EVT na izolacje poszczególnych mięśni głosu (tak jak w przygotowaniu do tańca!)

5. JAKOŚCI GŁOSU - przepisy na jakości głosu: Speech (Mowa) Falsetto (Falset) Sob (Łkanie) Twang (Brzęczyk) Opera i Belt - zobaczysz jak wiele barw może mieć Twój głos 


 KIEDY: 03.06.2023 (sobota)

 O KTÓREJ: 11:00-15:00

 GDZIE: Tu Lubię Genewska 6 Saska Kępa Warszawa

 INWESTYCJA: 390zł / 360zł (zapisy do 07.05.2023) // 330zł - dla regularnych uczniów Voice Arts Studio

 JAK SIĘ ZAPISAĆ: 

Pierwszy krok to rejestracja i zapis przez oficjalną stronę Estill: 

https://www.estillvoice.com/find-a-course/?id=2403


Zajmie to 1minutkę. Potem dostaniesz instrukcję z informacją o opłaceniu warsztatu. Napisz do nas wiadomość na facebooku lub na maila [email protected] w razie pytań!


Jest to oficjalny warsztat Estill Voice Training ( INTRODUCTORY WORKSHOP) - każdy uczestnik będzie rejestrował się na stronie EVT i otrzyma certyfikat/zaświadczenie uczestnictwa wydawany przez Estill Voice International.


O prowadzącej:

Aleksandra Woźniak - międzynarodowa trenerka wokalna. Jest też wokalistką autorką piosenek producentką muzyczną działającą pod pseudonimem Olandra. Aleksandra to jedna z jedynie trzech w Polsce certyfikowana instruktorka na poziomie Master Trainer przełomowej amerykańskiej metody pracy z głosem Estill Voice Training. Zdobyła też tytuł trenerki Modern Voice Training. Ola jest magistrem sztuki na kierunku “Popular Music” - absolwentką prestiżowego Goldsmiths University of London oraz Manchester Metropolitan University gdzie studiowała śpiew piosenko-pisarstwo oraz produkcję muzyki. Jest także absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. 

Aleksandra to trenerka z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo szkoli wokalistów i mówców oraz zajmuje się rozwojem artystycznym pracując z artystami londyńskiej sceny muzycznej. Ola przez pięć lat mieszkała pracowała i rozwijała się jako muzyk oraz trenerka wokalna w Londynie. Prowadzi markę "Aleksandra Vocal Coach” gdzie prowadzi zajęcia i szkolenia na rynek międzynarodowy od Londynu po Nowy Jork!

Where is it happening?

Genewska 6, Genewska 6, 03-963 Warszawa, Poland, Warsaw
Tickets

PLN 390.00

Voice Arts Studio

Host or Publisher Voice Arts Studio

It's more fun with friends. Share with friends