Ellen ten Damme
Ellen leeft vol overgave voor het podium, haar kunst en haar publiek. Ze zingt, speelt, danst, schrijft en componeert, maar in haar hart is ze op de eerste plaats altijd muzikant. Na een reeks van succesvolle theatershows komt Ellen met haar band terug naar de popzalen met een gloednieuwe plaat en clubshow.
Na een succesvolle eerste ronde afgelopen voorjaar, keert ze dus dit najaar met haar band terug naar de clubs voor een vervolg. “Het voelde goed om weer in de vertrouwde clubzalen te spelen met deze dansbare nieuwe songs, dus ik ben blij dat ik daar nog even mee door kan gaan”.
Medusa, haar gelijknamige plaat, verschijnt op 6 november. De nieuwe nummers zijn door Ellen zelf gecomponeerd en geproduceerd, samen met schrijver Ilja Leonard Pfeijffer en producer Koen van de Wardt (Klangstof). De elektronische invloeden maken de sound soms donker en mystiek, soms dansbaar en uitbundig. Of zoals Ellen Medusa zelf omschrijft: heilig, heidens, sexy en goddelijk.
Where is it happening?
Event Location & Nearby Stays:



















