EHRS Summit: Fastforward to Future

Schedule

Tue Feb 28 2023 at 09:00 am to 06:00 pm

Location

Tallinna Ülikool | Tallinn, HA

Advertisement
?? 28. veebruar on ajalooline kuupäev, kuna just siis asutati Eesti HR Selts (EHRS). Seepärast kutsume kõiki HR entusiaste üles broneerima oma kalendrites 28.02.2023, kuna just siis toimub Eesti HR Seltsi 1. sünnipäevale pühendatud aasta suursündmus: EHRS Summit: Fastforward to Future!
Ootame osalema kõiki personalijuhtimise valdkonna entusiaste, kes soovivad saada uusi mõtteid, kuidas paremini tulevikuks ette valmistuda, kui teadmatust meie ümber on niivõrd palju. EHRS Summitile on oodatud ka teised HR huvilised, kuna kõik esinejad ei ole sugugi mitte ainult personalivaldkonnast, vaid toovad lavale hoopis teistsugused vaatenurgad, mis on rakendatavad ka mujal äris.
Ja pane tähele - EHRS Summit on kakskeelne ??/??! Paralleelselt toimuvad esinemised ja demod nii eesti- kui ingliskeelsel laval. Seda muidugi selleks, et pakkuda väärtuslikku sisu ja võimalust kokkutulemiseks meie Eestis tegutsevatele rahvusvahelistele personalivaldkonna entusiastidele ning meelitada ligi HR huvilisi ka lähiriikidest.
Pileteid eestikeelsele lavale saab osta siit: https://fienta.com/et/ehrs-summit
Pane tähele - soodushinnaga 19.99 eurot pileteid on saadaval ainult 100 tk!
EHRS Summiti partneriteks on Fontes ja Work in Estonia.
?Fontes, on organisatsioon, kes panustab läbipaistvasse ja õiglasesse töömaailma, mille keskmes on inimene ja tema areng.
? Work in Estonia on organisatsioon, kes töötab selle nimel, et Eesti oleks välisspetsialistidele atraktiivne ning et Eesti ettevõtetel oleks välistalentide tööle võtmine ja tööl hoidmine võimalikult sujuv.
EHRS Summiti kohta leiab rohkem informatsiooni lehelt: https://www.hrselts.ee/ehrs-summit
?? 28 February is a historic day as it marks the the day when the Estonian HR Society (EHRS) was founded. That is why we invite you to save that date in your calendars and join us at “EHRS Summit: fastforward to future”!
We welcome all HR enthusiasts who want to be inspired by new ideas on how to better prepare for the future when there is so much uncertainty around us. But we want to invite everyone else as well, as our speakers are not only from the HR field and are bringing different perspectives to the stage, which are also applicable in other business areas.
And pay attention - EHRS Summit is bilingual??/??! Presentations and demos will take place on the Estonian and English stages in parallel. This is, of course, to offer valuable content and an opportunity to bring together our international HR enthusiasts in Estonia and to attract people interested in HR from neighboring countries as well.
You can buy tickets here: https://fienta.com/ehrs-summit
Please note - only 100 early bird tickets are available at the price of 19.99 euros!
EHRS Summit partners are Fontes and Work in Estonia.
? Fontes is an organization that contributes to a transparent and fair world of work, focusing on people and their development.
? Work in Estonia is an organization that aims to make Estonia attractive to foreign specialists and to make it as smooth as possible for Estonian companies to hire and retain foreign talent.

More information about EHRS Summit can be found here: https://www.hrselts.ee/ehrs-summit-en
Advertisement

Where is it happening?

Tallinna Ülikool, Narva mnt 25,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

HR EXPO

Host or Publisher HR EXPO

It's more fun with friends. Share with friends