Ecstatic Dance Special | Flow In The Dark [zat. 1 nov 2025]
Schedule
Sat, 01 Nov, 2025 at 07:00 pm to Sun, 02 Nov, 2025 at 12:30 am
UTC+01:00Location
Buitendijk 2, 5211WJ Den Bosch, Netherlands | S-hertogenbosch, NB
Ecstatic Dance op dΓ© culturele hotspot van 's-Hertogenbosch β€οΈβπ₯
Shoeless ~ Silent ~ Sober
Stap in de ruimte, sluit je ogen en laat de muziek je meenemen. Ecstatic Dance is een reis naar binnen en naar buiten. Dit is een kans om te verbinden met jezelf en anderen, de muziek te voelen, vrij te bewegen en expressie te geven aan dat waar je ziel naar verlangt.
Deze speciale Flow In The Dark editie op zaterdagavond vindt plaats op onze vaste stek in het gebouw van Fenix Art & Performance. Voorheen het World Skate Center. Nu een prachtige en ruime plek om te mogen zijn.
Op weg naar de donkere dagen van het jaar zorgen wij deze avond voor verlichting. Daarnaast ook ultraviolet licht, waardoor er ruimte ontstaat om jezelf nog meer kleur te geven met de aanwezige neon-schmink (bij ticketprijs inbegrepen).
Tijdens de dans kun je water, thee en snacks nuttigen. Neem hiervoor graag een waterfles en/of (iso) theebeker mee.
Na de ecstatic dance zullen de Fenix-deuren opengaan voor iedereen en wordt het een chill-out club met ambient muziek. Voor eigen kosten zijn er dan bij de bar meer snacks en drankjes zonder alcohol te nuttigen.
Kom zoals je bent, dans zoals je je voelt!
ππ½ Wees welkom
β€οΈβπ₯ @djbartokai creΓ«ert de muzikale reis
π Licht & geluid door @amajabaaa
π€ @Sabske maakt ruimte voor de reis
π Buitendijk 2, βs-Hertogenbosch
ποΈ Zaterdag 1 november
Programma:
19:00 Inloop & neon-schmink sessie
19:45 Opening Circle
20:00 Ecstatic Dance w/ DJ Bartokai
21:30 Integratie & Closing Circle & Sharing
22:00 Chill-out party w/ DJ Kora + conscious bar (no alcohol | own costs) - OPEN DOORS / FREE ENTRANCE
00:30 Closing Time
Richtlijnen:
β₯ Geen schoenen β Blote voeten of sokken
β₯ Drugs- en alcoholvrij
β₯ Niet praten op de dansvloer
β₯ Respecteer altijd jezelf en anderen
β₯ Kom zoals je bent en voelt β Niets moet, alles mag
β₯ Geen aanwezige telefoons β Juist volledige aanwezigheid in het moment
β₯ Thee, water en snacks beschikbaar
Praktische tips voor een fijne dansreis:
β₯ Draag comfortabele kleding waarin je vrij kunt bewegen
β₯ Neem eventueel een extra shirt en handdoekje mee
β₯ Vergeet je waterfles en/of thee beker niet
β₯ De ruimte kan fris aanvoelen β een vest/omslagdoek en dikke sokken houden je warm tijdens de integratie
Parkeren kan op het terrein van Fenix en op de Tramkade/ Buitendijk/ Havendijk/ Havendwarsstraat (gratis parkeren na 18u).
Tickets*
>>> Early Bird tot één week van tevoren: β¬15,00 (excl. servicekosten)
>> Regular Bird tot twee dagen van tevoren: β¬17,50 eur (excl. servicekosten)
> Late Bird (vanaf twee dagen van tevoren tot aanvang): β¬20,00 (excl. evt. servicekosten)
*inclusief neon-schmink!!
We zien je graag