E-Ticaretin Yurtdışına Açılması Ne Durumda?

Schedule

Wed Feb 08 2023 at 07:00 pm to 09:00 pm

Location

HAN Spaces Levent | İstanbul, IB

Advertisement
Ticimax E-Ticaret Sohbetlerinde isteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla
About this Event
Event Photos

Ticimax E-Ticaret Sohbetlerinde isteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım. Networking imkanı, bilgi paylaşımı ve sohbet ortamı arayan herkes mutlaka bu etkinliğe gelmelidir.

Trendyol'da Uluslararası Ticaret Direktörü olan Burcu Yaşar, Sefamerve firmasının Genel Müdürü Ömer Balkaya ve English Home firmasının Yurtdışı E-Ticaret Yöneticisi Batuhan Sözer ile 8 Şubat Çarşamba akşamı saat 19.00 -21.00 arasında beraber olacağımız bu etkinlikte yurtdışına ürün satarken nelere dikkat edilmesi gerektiği, yaşanan zorlukları, görünen fırsatları, nereden nasıl başlayacağımızla alakalı konularla alakalı detaylı sohbet edeceğiz ve soruları cevaplandıracağız.

Kayıt için yanda yazan "Reserve a Spot" yazan kısımdan kayıt olabilirsiniz.

Ajanda (8 Şubat 2023, Çarşamba)

19.00 - 19.30: Networking Saati - Çay/Kahve Eşliğinde İkramlar

19.30 - 19.40: Açılış Konuşması - Murat Erdör (Me Consultancy)

19.40 - 20.50: Panel (Burcu Yaşar - Ömer Balkaya - Batuhan Sözer - Murat Erdör)

20.50 - 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

E-Ticaret Sohbetlerine Kimler Katılıyor?

E-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, Kobi'ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar etkinliğe katılıyor.

E-Ticaret Sohbetlerine Katılım Ücreti Ne Alınıyor?

Ücretsiz.

Sürpriz Çekilişlerde Neler Veriliyor?

Üç kişiye kitap hediye ediyoruz.

Ulaşım

  • Metro (Metro çıkışından en fazla 3 dakika yürüyüş mesafesinde)

Levent metro durağında indiğinizde, Levent Çarşı yönünde dışarıya çıkın. Sokağın sonuna kadar yürüyüp sağa döndüğünüzde (solunuzda Garanti Bankası, İş Bankası, sağ tarafta Kahve DÜnyasını göreceksiniz) Nispetiye Caddesine doğru yürüyün, hemen yolun karşısında Han Spaces'ı göreceksiniz. Etkinlik hemen giriş katındaki salonda yapılacak.

  • Araç

Eğer aracınızla veya bir vasıta ile Beşiktaş tarafından geliyorsanız Zincirlikuyu'da bulunan Garanti BBVA Genel Müdürük binasını geçtikten sonra Etile sapağına sapıyorsunuz. 500 metre ileride sağda Beşiktaş Belediye binasını ve Migros'u göreceksiniz, bunlara gelmeden hemen sol tarafta Han Spaces'ı göreceksiniz. Park yeri yoktur, Migros'un altındaki otopark veya İspark mevcuttur.

Sorularınız için bize 0 212 951 01 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Event Photos
Advertisement

Where is it happening?

HAN Spaces Levent, Nispetiye Cd No:24, İstanbul, Turkey

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

USD 0.00

Me Consultancy

Host or Publisher Me Consultancy

It's more fun with friends. Share with friends