Droga miłości do siebie z Tariką Glubin

Schedule

Fri Jul 08 2022 at 07:00 am to Sun Jul 10 2022 at 07:00 pm

Location

MyMeditation.Space Centrum Osho | Warsaw, MZ

Advertisement
? Proces wejścia na ścieżkę miłości do siebie został stworzony dla osób odczuwających głęboką tęsknotę za miłością w swoim życiu. Poprowadzi Cię poprzez labirynt uwarunkowań dotyczących kochania samych siebie, budzących się oporach, lękach i przekonaniach. Dzięki jasnemu zrozumieniu wewnętrznych mechanizmów, stare nawyki odrzucania siebie, poddawania swoich możliwości i potencjału w wątpliwość, zaczynają zanikać. Otwiera się przestrzeń na przyjęcie własnego, wewnętrznego piękna. 
Jest to ważny krok w ponownym odkryciu podstawowej wartości Twej Esencji, Twego najgłębszego ja, które toruje drogę ku pozytywnym i pełnym miłości relacjom i związkom.
? Tarika ma tytuł magistra w dziedzinie psychologii, od ponad 40 lat wspiera innych na drodze poprawy jakości ich życia. Określa siebie jako terapeutkę Osho (Osho Therapist) - główną inspirację dla swojej pracy znajduje w naukach oświeconego Mistrza Osho. 
W swej pracy Tarika łączy techniki medytacyjne z metodami terapeutycznymi (odkodowywanie wczesnego dzieciństwa, terapie zorientowane na ciało, terapia par)
? Największą radością jest dla niej obserwowanie, jak ludzie uczą się kochać siebie. Szukając głębszego zrozumienia, stworzyła technikę Transessence - narzędzie wspierające połączenie z naszą najgłębszą Istotą, z którą przychodzimy na świat i życie w zgodzie z nią. Transessence została stworzona specjalnie dla zrozumienia i wyczuwania różnicy pomiędzy wdrukowaną w procesie wychowania/socjalizacji osobowością a czystą pierwotną Esencją. Pomaga nauczyć się rozróżniać swoją strukturę osobowości od Tu i Teraz.
? W swojej prywatnej praktyce Tarika skupia się na kwestiach wczesnego dzieciństwa (Primal Therapy, The Freedom Process (AFH), the Rebellious Spirit), medytacji.
Tarika jest również odpowiedzialna za szkolenie terapeutów i osób pracujących z ludźmi na całym świecie i zajmuje się ich superwizją.
Więcej o pracy Tariki:
www.free4being.com
http://transessence.com/tarika-glubin/
➡ INFORMACJE PRAKTYCZNE:
? MIEJSCE: Centrum Osho My Meditation Space ul.Puławska 118A Warszawa, Mokotów

? DATY: 8-10 lipca 2022

? INWESTYCJA: 300 EURO (wyżywienie i noclegi wyłączone)
✏ ZAPISY przez formularz
➡ WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY NA JĘZYK POLSKI.
➡ WARSZTAT JEST PRZEZNACZONY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN
➡ W PRZYPADKU PYTAŃ, PROSIMY O KONTAKT
Advertisement

Where is it happening?

MyMeditation.Space Centrum Osho, Puławska 118a, 02-620 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

MyMeditation.Space

Host or Publisher MyMeditation.Space

It's more fun with friends. Share with friends