Dimbes-dombos kilátások Biatorbágy környékén 4.0
Schedule
Sat May 31 2025 at 09:00 am to 04:00 pm
UTC+02:00Location
Vasút utca, Biatorbágy 2051, Magyarország | Budapest, BU
Advertisement
Biatorbágy újra😀 Várunk téged is:🌟ha már voltál itt velünk, de a tavasz utolsó napján is megnéznéd a tájat
🌟jöttél volna korábban, de betelt a létszám
🌟most találtál rá erre a túrára és érdekel
🌟még sosem voltál itt
🌟fanatikus vagy és eddig mindegyiken részt vettél
📆 Dátum: 2025.05.31, szombat
🚸 Maximális létszám: 25 fő
Találkozó helye: Biatorbágy, vasútállomás melletti parkoló
⏰ Találkozó ideje: 2025.05.31, 08:45-09:00 között
Érkezés: egyénileg. Telekocsi igényedet jelezheted a jelentkezéskor
🚊 Tömegközlekedés: Déli pályaudvarról 08:25-kor induló S10-es vonattal Biatorbágy vasútállomásig. A vonat 8:44-kor érkezik be
🚗 Parkolás: a vasútállomás melletti parkolóban
🕘 Indulás: 09:00-09:05
🕒 Várható visszaérkezés: 16:00 óra után
Tervezett táv: 15,5 km
Szintemelkedés: ~ 430 méter
💵 Ingyenes túra
🧭 Útvonal: vasútállomás – Madár forrás – Kő-hegy – bunkerek – Nyakas kő – Madár szirt – Szily kápolna – vasútállomás
❓ Kinek ajánljuk: mindenkinek 😉Van pár meredekebb emelkedő, de ez nem lehet akadály. Vár ránk egy kis sziklamászás is a felejthetetlen látványért. Lesznek katonai bunkerek, Távolbanézős pontok, rengeteg érdekes információ és persze szuper társaság.
Nehézségi fok: 3/5. Szerintünk közepes túra, átlagos állóképességgel teljesíthető
🐕 Kutyák: jöhetnek, de mindenképpen jelezd, hogy hozod. A kutyát a túra teljes időtartama alatt pórázon kell vezetned.
Szükséges felszerelés:
🥾 időjárásnak megfelelő ruházat és túrázásra alkalmas cipő/bakancs
🥤 1,5-2 liter folyadék/fő
🥪 egyéni szükséglet szerinti ennivaló
Fontos tudnivalók:
✖️ A túra folyamán nincs vízvételi lehetőség, ezért mindenképpen hozz magaddal elég innivalót
🚾 A túra közben nincs mosdóhasználati lehetőség, a vasútállomáson érvényes jeggyel/bérlettel igénybe vehető a mosdó
🥾 A túra útvonalát a túravezetők a helyszínen megváltoztathatják a résztvevők felkészültségének függvényében és az időjárási körülmények megváltozása esetén is
🩺 A túrán mindenki saját felelősségére vesz részt. Baj esetén a szakszerű ellátás megérkezéséig a túravezetők a lehetőségekhez mérten megfelelő segítséget és elsősegélyt nyújtanak
🥾 A túravezetők részéről a túra lemondására kizárólag a kedvezőtlen időjárás, valamint hirtelen felmerülő egészségügyi okok miatt kerülhet sor.
‼️ A jelentkezéshez kérünk, töltsd ki az alábbi regisztrációs űrlapot, mert csak így tudsz részt venni a túrán‼️
https://docs.google.com/forms/d/1kNMNzZ-ae2xOq0OGnb2q4LUwDVhyPDPE62pH80AXlbg/preview
Aki e-mailben jelentkezett a 03.15-i túra pótlására, annak nem kell kitölteni a regisztrációs űrlapot!
❓ Mit tegyél, ha betelt a létszám? Előfordulhat, hogy amire jelentkeztél volna, elfogytak a helyek. Ekkor levesszük a regisztrációs űrlap linkjét az eseménynél. Ha mégis szeretnél jönni, akkor írj az [email protected] e-mail címre és várólistára teszünk. Ha bárki lemondaná a programot, értesítünk.
Kérünk, hogy jelentkezés előtt olvasd el a részvételi feltételeket: https://tavolbanezos.hu/reszveteli-feltetelek-aszf/
Bármilyen kérdés esetén írj kommentet az eseménynél, vagy az [email protected] e-mail címre
Advertisement
Where is it happening?
Vasút utca, Biatorbágy 2051, Magyarország, Vasút utca 8, Biatorbágy 2051, Magyarország,Biatorbágy, Budapest, HungaryEvent Location & Nearby Stays: