D3 sünnipäev: Roman Flügel (GER) - D3 - 28.10

Schedule

Fri Oct 28 2022 at 11:00 pm

Location

D3 | Tallinn, HA

Advertisement
D3 tähistab oma esimest sünnipäeva koos elektroonilise muusika suurnime Roman Flügeliga.
Roman Flügel on olnud Saksamaa elektroonilise muusika skene keskne jõud 90ndate algusest peale. Tudengina kohalikes bändides trumme mänginud mees jõudis elektroonilise muusikani tänu oma vanemale vennale. Esialgsed katsetused helikujunduse ja produtseerimisega viisid ta saksa artisti Jorn Elling Wuttkeni, kellega koos asutati acid house duo Alter Ego ja plaadifirma Playhouse.
Flügel on loonud muusikat mitmete pseudonüümide all, sealhulgas Roman IV, Eight Miles High, Soylent Green, Ro 70, Melanin, List, Acid Test ja Tracks On Delivery, mis kõik esindavad tema laia tootmisstiili erinevaid tahke. Ta on avaldanud viis sooloalbumit ning teinud koostööd plaadifirmadega Clone Records, Cocoon Recordings, Correspondant, Curle Recordings, Dial Records, House Is OK, How The Other Half Lives, Klang Elektronik, Live At Robert Johnson, Ongaku Musik, Running Back, Skint ja Versatile Records.
Lisa produtseerimisele on ta residendiks olnud Frankfurdi ööklubis Robert Johnson ning esinenud sageli Berliini Panorama baaris. Roman Flügelit peetakse tõeliseks kameeleoniks, kes suudab peo täita nii ambienti ja house'i kui ka techno ja electroga.
LINE-UP:
ROMAN FLÜGEL (GER)
https://www.facebook.com/romanfluegel
https://www.instagram.com/roman_fluegel/
https://ra.co/dj/romanflugel
+
NIX
SAULUS
PILET:
FB Going enne 00:00 10€
Tavapilet 15€
#Priority 20€ – osta kohe https://bit.ly/3CuE8oP!
Korraldaja jätab õiguse teha ajakavas muudatusi.
Advertisement

Where is it happening?

D3, Telliskivi 62/2,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

D3

Host or Publisher D3

It's more fun with friends. Share with friends