CoreSoma: Tervendav puudutus

Schedule

Fri Jun 16 2023 at 07:00 pm

Location

Katusel | Tallinn, HA

Advertisement
CoreSoma® – Tervendav puudutus
Avastusretk mõtleva meele alustesse voogudesse
Sissejuhatus käsitluse looja
Cornelia Gerkeniga CMP, ECP, HP

Töötuba on mõeldud täiendkursusena terapeudi õppele või töötavatele terapeutidele.
Registreerimine ja lisainfo: robert @ terapeut.ee
Kursuse hind: 280 euro
Registreerumisel ettemaks 80 euro
Kursust korraldab MTÜ SOMA - Kehapsühhoteraapia assotsiatsioon (www.kehapsuhhoteraapia.ee)
a/a EE642200221070529442
NB! Piiratud arv osalejaid!
Kursus inglise keeles ja eesti keelse tõlkega.
REEDE 17:00 - 21:00
LAUPÄEV 10:00 - 19:30 (lõuna 2 h)
PÜHAPÄEV 10:00 - 17:00 (lõuna 2 h)
Suur osa sellest, mida omistame oma meelele baseerub tegelikult somaatilisel tunnetusel. Keha-meele välja tunnetamisel on oma teadvus ja intelligents. Psüühe juured ulatuvad sügavalt somaatilisele väljale ja seetõttu CoreSoma vaatlebki psühhosomaatilise ühenduse sisemist organiseeritust.
CoreSoma loob otsese ühenduse keha-meele väljaga, selle elususe, mälu ja teadmistega. Sel viisil saame luua integreerituma ja südamlikuma suhte oma teadvuse ja alateadvuse erinevate aspektidega, mis ühendab meid meie oleviku ja minevikuga.
Selle õppeprogrammi otses fookuses on töö Keha-Meele väljaga.
Häälesta end keha keelele ja õpi pidama dialoogi keha teadvusega – kuulates selle sõnumeid ja hääli.
Uuri kuidas kerge, kuid taotlusega juhitud puudutus saab seda protsessi edasi viia ning toetada.
Laienda oma tunnetust peenenergia väljade osas võimaldades turvalisel ja maandatud viisil alateadvuse voogude ning kõrgema teadlikkuse esile kerkimist oma teadvusesse, et saaksid esile tulnud infot integreerida oma isiklikku ja professionaalsesse ellu.
Tänapäevased uurimused tähtsustavad meie elu varaste, kuid ka hilisemate perioodide mitte-verbaalseid kehastunud olekuga seotud kogemusi. Seetõttu on keha-meele väljaga otseselt töötamine läbi puudutuse äärmiselt viljakas kogemus. Meie psüühes on osasid, mis ei ole kooskõlas meelega või tahtejõuga. Need osad vajavad teistsugust kontakti ja suhtlust ning kohalolekut, et tunda end ära kuulatuna. Neid tajudes vajab keha teadlikkust ning ärksameelsust, et lahti harutada kinnistunud seesmised sundolukorrad, mida meie minevik on meile loonud.
Avanemine meie keha-meele väljale: meie Soma oma tunnetusega, sisemise organiseeritusega ja pulseeruvate kvaliteetidega oma peenematel tasanditel aitab meil siseneda pidevalt toimivasse informatsiooni vahetusse, mis omakorda formuleerib ja loob meie maailma oma kohaloleku ja taotlusega.
Keha-meele väli aitab meil elada igal momendil elu voogamises. Seda voogu kogeme armastuse ja naudinguna ja see ühendab meid oma olemuse ning ka enese spirituaalsemate kvaliteetidega. Kui me lubame neil dünaamilistel jõududel end juhatada ja anda meie elule suunda, kogeme rahulolutunnet, armastust ning rõõmu.
CoreSoma on Core Evolution programmi alaosa, mis on kantud käsitlusele omasest teooriast ja mõistmisest ja mille laiem fookus on olemise mitte-verbaalsetel aspektidel. Paljude aastate pikkune õpetamise ja praktika kogemus on tajutav Cornelia meisterlikkuses.
Antud kursust on võimalik soovi korral jätkata kahe järgneva mooduliga, mille sisu ja toimumiskuupäevad saavad kokku lepitud aprillis.

CoreSoma koos Cornelia Gerkeniga
Juhtiv somaatilise psühholoogia programm, mille vaatluse all on somaatiline maatriks, mis kujundab meie elu taustavoogusid.
Selle programmi fookuses on otsene töö keha-meele väljaga.
• Õpi tundma ja juhtima erinevaid taotlusi, mis kaasnevad tervendava puudutusega
• Õpi kuidas astuda verbaalsesse või mitte-verbaalsesse dialoogi keha teadvusega.
• Avasta liikumine kui somaatiline keel
• Arenda tundlikkust, et tajuda peenenergiaid.
• Häälesta end kasvavale teadlikkusele, mis kaasneb teadvuse eri tasemetega.
• Sind juhendatakse turvaliselt kogema enese siseruumi, kuid ka eksperimenteerima teistega.
Käesoleva õppeprogrammi tunde võetakse arvesse EABP ja ECP ning ka Core Evolutioni sertifikaatide suunal.
____________________________________________________________

Cornelia Gerken, CMP, ECP, HP lõpetas oma ülikooli õpingud Göttingenis, Saksamaal hariduse valdkonnas ning jätkas õpingutega psühholoogias. Cornelia integreerib oma töös erinevaid psühhosomaatilisi ja psühho-spirituaalseid lähenemisi. Ta arendas oma sünteesi, CoreSoma, mis vaatleb somaatilist reaalsust kui elu alustala. Oma teadmisi annab ta edasi kaastunde ja elurõõmu kaudu tuues nii ruumi naiselikkuse sügava olemuse. Cornelia on ühtlasi ka tantsija ja artist. Oma abikaasaga algatas ning juhib ta rahvusvahelist instituuti. Cornelia ja Siegmar on abielus olnud 42 aastat ja neil on kolm täiskasvanud last. Cornelia on eriti tuntud oma naistele suunatud töötubade kaudu.
Advertisement

Where is it happening?

Katusel, Veerenni 29,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Robert Randma

Host or Publisher Robert Randma

It's more fun with friends. Share with friends