Choras „Jauna Muzika“: People come and people go (Žmonės ateina ir žmonės išeina)

Schedule

Sun Nov 21 2021 at 03:00 pm

Location

Paliesiaus dvaras | Ignalina, UT

Advertisement
Tyliai ir jaukiai laukiant žiemos, pasitinkant artėjantį mąslų Advento laikotarpį, Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ (meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas) kviečia į jaukia kultūros sala už didmiesčių ribų tapusį Paliesiaus dvarą. Jame choras pristatys programą „People Come And People Go“ („Žmonės ateina ir žmonės išeina“), kurioje skambės **-XXI a. kompozitorių Davido Lango, Ola Gjeilo ir Johno Tavenerio kūriniai.
Pulicerio premijos laureato, amerikiečių kompozitoriaus Davido Lango „Again“ („Vėl“), sekant Ekleziastu – tobulos ramybės išraiška, sukomponuota naudojantis minimalizmo įrankiais. Lango „I lie“ pasakoja apie laimės ar liūdesio, kančios ar atpirkimo laukimą. Taip pat programoje – ir to paties kompozitoriaus „For Love is Strong“, kūrinys, parašytas pagal „Giesmių giesmę“.
„Jauna muzika“ ruošia ir du Ola Gjeilo, norvegų kompozitoriaus, vieno dažniausiai pasaulyje atliekamų chorinės muzikos autorių kūrinius – tai „Sanctus“ ir „Agnus Dei“. Gjeilo „Sanctus“ – atmosferiškas ir intensyvus, prisodrintas nežemiškų melodijų ir turtingos harmonijos. „Agnus Dei“ – tarsi balsų simfonija, akinanti garsinių spalvų įvairove.
Į šią savo programą „Jauna muzika“ įtraukė ir dar vieną ypatingai choro mylimą autorių – britų kompozitorių Johną Tavenerį, į **-XXI a. muziką atnešusį grožio, dvasingumo ir gelmės dermę. Koncerte choras atliks visame pasaulyje gerai žinomus Tavenerio kūrinius „Today a Virgin“, „As One Who Has Slept“, „The Lamb“ ir Mother of God, Here I Stand“.

PROGRAMA:
David Lang (1957):
Again (after Ecclesiastes); liet.: Vėl (sekant Ekleziastu)
I lie; liet.: Guliu aš
For love is strong (after Song of Songs); liet.: Nes meilė stipri (sekant Giesmių Giesme)
Ola Gjeilo (1978):
Sanctus
John Tavener (1944-2013):
Today a Virgin
As one who has slept
The Lamb
Mother of God, here I stand
Ola Gjeilo
Agnus Dei
____
Paliesiaus dvaro svečius aptarnausime tik su galimybių pasais ir kitais dokumentais, įrodančiais vakcinacijos, persirgimo ar atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato faktą.
Pageidaujantiems atlikti testą: tel.: +370 626 82 760, el. paštu: [email protected]
Advertisement

Where is it happening?

Paliesiaus dvaras, Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Koordinatės 55.250867, 26.478465 (WGS), 30175 Ignalina, Lithuania, Ignalina, Lithuania

Event Location & Nearby Stays:

Paliesiaus dvaras

Host or Publisher Paliesiaus dvaras

It's more fun with friends. Share with friends