Ceremonia Śpiewu i Dźwięku. Uczta dla Duszy.

Schedule

Sun Feb 05 2023 at 06:00 pm to 08:00 pm

Location

AnyaYoga | Warsaw, MZ

Advertisement
Wibracje mis śpiewających i terapeutycznych, bębnów i innych instrumentów wpływają na najgłębsze poziomy podświadomości. Uczucia zaczynają podążać w nieprzewidywalnych kierunkach, tworząc kanały dla rzeczy, które mają nadejść. Barwa dźwięków i rytm mogą też wywołać nieoczekiwane wewnętrzne przemiany, uwolnić napięcia, pomóc pozbyć się negatywnej energii, wewnętrznych przeżyć emocjonalnych, pomagają osiągnąć harmonię w życiu. Słuchając muzyki i postrzegając wibracje, będziesz mógł wpływać na swoją własną duchową świadomość.
Terapia dźwiękiem sama w sobie pozwala zwolnić tempo. Wykorzystując rytm i częstotliwość dźwięku, możemy przejść ze stanu czuwania (beta) do stanu zrelaksowanej świadomości ( alfa). Możemy poczuć zmianę świadomości, która wchodzi w stan między snem a jawą.
Posłuchaj!


Tworzyć muzyczna tkankę będą:
- Anielska Harfa kryształowa - wyjątkowy instrument muzyczny wykonany z kwarcu. Jego magiczny niezwykle delikatny dźwięk przypomina bajkę, w której żyją piękne elfy i pozwala zanurzyć się w głęboki stan wyciszenia i relaksu.
- Śpiewające misy kryształowe – ich dźwięk wnika głęboko w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, w układ krwionośny, dociera do każdej komórki ciała. Działa na metabolizm i harmonizuje czakry, oczyszcza aurę, balansuje obie półkule mózgowe. Umożliwia połączenie z wyższymi wymiarami, aktywizuje szyszynkę.
- Gong Paiste 102cm - dźwięk gongu oddziałuje z przestrzenią w szczególny sposób: instrument ma zdolność wibrowania przez długi czas po uderzeniu; fale dźwiękowe nachodząc na siebie tworzą nowe, złożone i często nieprzewidywalne tony; ich częstotliwości działają synchronizująco na półkule mózgowe, harmonizując stan umysłu. Gong Paiste tworzony jest ze stopu "nowe srebro" czyli mieszanki brązu z niklem, nikiel w tym stopie powoduje bardzo długą fale rezonansu dźwiękowego.
- Flet indiański podwójny - badania wykazują znaczący pozytywny wpływ na zmienność rytmu serca, jego dźwięk podnosi odporność na stres. Flet rdzennych Amerykanów jest używany w muzykoterapii, pomaga w radzeniu sobie z lękiem, niepokojem, strachem i bólem, daje poczucie lekkości i spełnienia.
- Flet poprzeczny - ten niesamowity instrument o lekkim, przewiewnym, „trzepoczącym” brzmieniu, przypominającym śpiew ptaków, należy do grupy instrumentów dętych drewnianych. Dźwięk fletu jest magiczny, niezwykle czysty i przejrzysty. Nie bez powodu flet zajmuje szczególne miejsce w folklorze i baśniach wielu narodów, często obdarzony jest mistycznymi właściwościami. Miękki i melodyjny dźwięk fletu może zachwycić nasze uszy, zmiękczyć serce, wywołać najmilsze i najjaśniejsze uczucia.
- Dzwonki Saphir - ich dźwięk jest jednocześnie subtelny i bogaty w czyste alikwoty (fale harmoniczne). Każdy z dzwonków dostrojony jest do jednego z 5 żywiołów: powietrza, ognia, wody, ziemi lub eteru.
- Monokuranty planetarne – każdy z nich stworzony został do generowania częstotliwości wibracji konkretnego ciała niebieskiego; tworzą bogate i długotrwałe dźwięki; są stosowane w równoważeniu czakr.
- Bęben Gongowy i bębny szamańskie - To jest Prawdziwa Moc! Rytmiczne uderzenia bębna są w stanie ustanowić połączenie między nami a Naturą. Głębokie dźwięki bębna to nic innego jak dźwięki serca Matki Ziemi. Bęben jest przewodnikiem żywiołu Ziemi. Potężny rytm szamańskiego bębna przesuwa punkty percepcji, zatrzymuje wewnętrzny dialog i pomaga wejść w odmienny stan świadomości. Badania wykazały, że zmieniony stan świadomości pomaga przyspieszyć procesy regeneracji i psychicznego powrotu do zdrowia, radzić sobie z bólem, stresem, rozładować wewnętrzne napięcie i daje poczucie stawania się szczęśliwszym i spokojniejszym.
- Bęben oceaniczny - kojący dźwięk fal spływających na brzeg morza, burza i transformacja, w każdej postaci ten instrument jest po prostu hipnotyzujący!
- Dzwonki gwiaździste – ich dźwięk staje się bramą do kosmosu.
- Dźwięk monochordu i Koto połączony z głosem wywołuję ciarki na plecach. Jako że głos jest najbardziej uzdrawiającym instrumentem, bardzo dużo śpiewam używając różnych technik podczas koncertów.
Jestem magistrem muzyki z wieloletnim doświadczeniem, multiinstrumentalistką, certyfikowanym terapeutą dźwiękiem, trenerem głosu, wokalistką.
- Zapisy: 517257021
- Inwestycja 60 zł. Opłata na konto Art of Soul Katherine Pearl 41 2530 0008 2012 1074 2199 0001 w tytule proszę podać miasto i datę koncertu. Opłata na miejscu przy rezerwacji miejsca w piątek, sobotę i niedzielę.
Ilość miejsc ograniczona.
- Prosimy o zabranie ze sobą karimaty, można także wziąć poduszkę, wodę i koc
- lepiej nie jeść z godzinę wcześniej
- po koncercie dobrze jest wziąć długi prysznic lub oczyszczającą kąpiel.
Zamykamy oczy i lecimy!
Advertisement

Where is it happening?

AnyaYoga, Krasińskiego 35A,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Art Of Soul. Katherine Pearl. - aktualna

Host or Publisher Art Of Soul. Katherine Pearl. - aktualna

It's more fun with friends. Share with friends