Café on the move - Troostwandeling

Schedule

Fri Sep 22 2023 at 05:00 pm to 08:00 pm

Location

Hondenweide Ryckevelde | Brugge, WV

Advertisement
Wandelen is voor àlles goed en helend, en wandelen in groep versterkt dit nog. Het doet goed om te kunnen delen en samen te bespreken over hoe een ieder probeert zijn/haar leven te leven na een intense verlieservaring. Lotgenoten hebben elkaar veel te vertellen en herkennen elkaar in de verhalen.
We gaan op stap in het mooie Ryckeveldebos en houden af en toe halt. Tijdens deze wandeling is ruimte en aandacht voor het delen van jouw ervaring. Of je stapt in stilte en geeft je gedachten de vrije loop. Alles kan, op jouw maat, er zijn geen verplichtingen. Je komt zoals je bent en met wat nu jouw aandacht vraagt.
Café on the move is er voor iedereen die verlieservaring(en) kent en hier aandacht aan wil geven. Hoe kort of lang geleden dit verlies ook geweest is.
Na de wandeling is er nog tijd voor een drankje waarbij we elkaar verder in alle gemoedelijkheid kunnen ontmoeten en wat napraten.
Café on the move op vrijdag 22 september 2023 van 17 – 20 uur (wandeling tot 19u. ; daarna nog wat bijpraten bij een drankje tot 20u.)
Start: parking hondenweide in het Ryckeveldebos (Holleweg 8310 Sint-Kruis)
Bijdrage: 5 euro, ter plaatste te betalen
Meer info of inschrijven: [email protected] of 0474 635 620
Advertisement

Where is it happening?

Hondenweide Ryckevelde, Holleweg,Brugge, Belgium

Event Location & Nearby Stays:

Rouw- en verliescaf\u00e9 Brugge

Host or Publisher Rouw- en verliescafé Brugge

It's more fun with friends. Share with friends