Bukiet relacji – zasoby i wartości
Schedule
Mon May 25 2026 at 05:30 pm to 07:30 pm
UTC+02:00Location
Przystanek Pireus | Poznan, WP
Advertisement
Zapraszamy rodziny, pary oraz osoby w bliskich relacjach (np. przyjacielskich) na warsztat psychoedukacyjny z elementami arteterapii.Podczas spotkania stworzycie „bukiet relacji” - pracę plastyczną, która w symboliczny sposób pokaże to, co Was łączy, wzmacnia i jest dla Was ważne.
Praca twórcza będzie realizowana poprzez rysunek, kolaż oraz proste elementy przestrzenne (płaskorzeźba). Wszystkie materiały zapewnia organizator. Nie są wymagane żadne umiejętności
artystyczne ani wcześniejsze przygotowanie.
📍 Gdzie? Przystanek Pireus – ul. Głogowska 35, 60-736 Poznań
📆 Kiedy? 25 maja 2026, godz. 17:30-19:30
✔️ Zapisy: https://forms.cloud.microsoft/e/CQwM283f0k
💰 Udział bezpłatny
✉️ Kontakt: [email protected]
Zapisów grupy może dokonać jedna osoba, deklarując w formularzu przy zapisie z iloma osobami przyjdzie.
Warsztat przeznaczony jest dla osób powyżej 7 roku życia.
Advertisement
Where is it happening?
Przystanek Pireus, Głogowska 35,Poznan, PolandEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.







![Flower box - kwiatowa torebka na Dzie\u0144 Matki - warsztaty z hortiterapeutk\u0105 [brak miejsc]](https://cdn-ip.allevents.in/s/rs:fill:500:250/g:sm/sh:100/aHR0cHM6Ly9jZG4tYXouYWxsZXZlbnRzLmluL2V2ZW50czUvYmFubmVycy9kY2I3YzdhNzA0YjczYTMwZmZmZDg4Nzg1NGRmZDVjMTdjN2RkZTczNWNlZWI2MWI1ZTMwZDkzNWNhYzlkNzZiLXJpbWctdzEyMDAtaDY3NS1kYzdhYzQ5Zi1nbWlyP3Y9MTc3OTU5MzM4NQ.avif)



