Boy Harsher (US), Mart Avi (EE) • 17.07 • Paavli Kultuurivabrik

Schedule

Mon Jul 17 2023 at 07:00 pm

Location

Paavli Kultuurivabrik | Tallinn, HA

Advertisement
? Damn.Loud Agency esitleb: kummitav ja tantsuline BOY HARSHER esineb sel suvel Tallinnas! Laval veel Eesti avangardsema popmuusika tootem MART AVI.
PILETID: https://fienta.com/et/boyharsher
Boy Harsheri muusika on justkui filmilikud heliribad murtud südametele ja kadunud unistustele. Jae Matthewsi ja Augustus Mulleri omapärane segu külmadest süntesaatoritest, pulsseerivatest rütmidest ja kajavast laulust moodustabki teadatuntud ja vastupandamatu Boy Harsheri essentsi. Nende muusika on elektrooniliste rütmide ja toore emotsiooni hüpnotiseeriv sulam — mõjutused post-pungist, technost dark wave’st, industriaalist ja paljust muust.
Esinaise Jae kummitav hääl on täiuslik vastukaal Mulleri helipiltidele, luues koos midagi mis on samal ajal atmosfääriline kuid ka ülimalt isiklik. Boy Harsher on end tõestanud kui pidevalt arenev bänd, kes ei karda piiride nihutamist. Sügavalt introvertne muusika, mis on samal ajal rabavalt tantsuline — haruldane kombinatsioon, millesse ära kaduda. Erakordset talenti pole aga märganud vaid fännid ja kriitikud, Boy Harsher on nautinud ootamatut tähelendu. Bänd, mis alustas 2013 aastal Savannahi baaride kleepuvatel põrandatel on nüüd näinud ennast suurtel festivalidel, andnud heliriba Victoria’s Secreti reklaamidele ning neid on remiksinud nii Marcel Dettmann kui Silent Servant.
Aastatega on Boy Harsher suutnud aga ületada aina kõrgemaid mägesid: bändi produktsiooni kvaliteet on järjepidevas arengus ning nende kõla muutub iga plaadiga aina dünaamilisemaks ja võimsamaks. Ei tasu ka unustada ameeriklaste oskust käivitada masse lavalaudadel — Boy Harsheri kontserdid on omaette elamus, kus laivis taasesitatakse ja taasluuakse sügavalt intiimseid emotsioone ja raevukaid rütme.
Inimkogemuse kõige sügavamad sopid, meeliülendavad lood ja võluv hääl, Boy Harsheri kontsert on meie jaoks 100% MUST SEE.
Ameeriklasi soojendab aga eksperimentaalse ja avangardistliku popmuusika kohalik ikoon MART AVI, kelle kõige värskem album “Blade” on meid kummitanud juba suvest saadik. Alati afektiivne, alati jõuline, Mart Avi on üks meie vaieldamatuid lemmikuid, keda lavaladudadel näha.
Advertisement

Where is it happening?

Paavli Kultuurivabrik, Paavli 7a,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Damn.Loud Agency

Host or Publisher Damn.Loud Agency

It's more fun with friends. Share with friends