Beczka Rhymes Festiwal

Schedule

Fri Jun 03 2022 at 04:00 pm to Sun Jun 05 2022 at 05:00 am

Location

Piwna Beczka | Warsaw, MZ

Advertisement
Wydarzenie muzyczne połączone z degustacją zacnych trunków, foodtrackami i kuglarstwem, czyli szwarc mydło i powidło na miarę naszych czasów. Startujemy w piątek od 16.00, koncerty rozpoczynamy od 19.00. W piątek wystąpią:
Headless Babies

Powstali w 2012 w Warszawie. Na koncie mają niezliczoną ilość koncertów klubowych (m.in. z the Quakes, Nekromantix czy Goddamn Gallows) i festiwalowych (np. Rock na Bagnie, Psycho Therapy Fest). Ich nagrania pojawiły się na kilku składankach, nagrali też kilka EPek, z czego najnowsza „Get Lost” ukazała się w 2021. Coś dla fanów mieszanki Psychobilly i Punk Rocka.
Headless Babies

Psycho Beets
To polska kapela grająca muzykę z elementami surf rocka, rockabilly i psychobilly. Członkowie zespołu to muzycy z dorobkiem zdobytym na polskiej scenie punk i hardcore: Rogal (kontrabas), Maro (perka), Konrad (gitara), Sugar Gabi (chórki), Mona Pepper (wokal). Kapela w obecnym składzie gra od 2019 roku. Ich muzyka przypadnie do gustu słuchaczom rządnym szybkiego i melodyjnego grania z damskim wokalem na czele. Ciekawostką jest fakt, że członkowie zespołu w większości, są tej samej krwi. Niedawno wydali swoją debiutancką płytę pt. ,,Psycho Beets”. Nadstawiajcie więc uszy Nietoperze, czeka Was dawka rytmów rodem z wariatkowa.
Bobcat
Panowie zebrali się na początku 2018, by dać upust fascynacji hardcore punkiem, oldschoolowym hard rockiem i nostalgią za latami 90tymi. Coś dla osób tęskniących za bezkompromisowym ostrym rock’n’rollem. Brzmią jak bękarcie dziecko Danziga i Zeke. Jak mutacja The Damned i Turbo Ac’s. Przerażają i zachwycają. W składzie muzycy znani z Robotix, Corruption, The Kolt, Headless Babies, Virgin Snatch, The Cuffs, i tuzina innych projektów.
W sobotę natomiast wystąpi ekipa dzięki której udało się stworzyć koncept Beczka Rhymes
Wbijtube Studio
to ekipa pochodząca z Warszawy, która aktywnie współtworzy podziemną scenę hip hopową w Polsce. W składzie: @Eluqa, Kajzer, SoulRobol i DJ Żmuu zagrali już mnóstwo koncertów m.in przed Afu-rą, Paluchem, Polską Wersją, Kubą Knapem czy Guralem. Po ponad rocznej pracy nad nowym materiałem ekipa szykuje się do wydania pierwszego, wspólnego mixtape’u zatytułowanego „Sztuka po sztuce”.
Maggy Moroz
Charyzmatyczna raperka z Mazur, która nagrywa NaRejonie. We wrześniu 2020r. ukazał się jej pierwszy materiał EP "Embrion" Obecnie promuje nadchodzący koncept album „Podbit’e gary”. Na scenie wspólnie z Maggy: Czillka, DJ Żmuu.

INKG P56 LABEL
Po ponad dekadzie rapowania w różnych formacjach, przyszedł czas na nowy rozdział. #MOTYW
Jest to zapis myśli które towarzyszyły raperowi w ostatnim roku. Wieloletnie szlifowanie własnego stylu owocuje, efektem jest mocne brzmienie i charakterystyczny głęboki wokal. Sprawia to, że utwory pewnie zapadają w pamięć. MOTYW już w czerwcu

i to nie jest ostatnie słowo... ;)
Advertisement

Where is it happening?

Piwna Beczka, al. Niepodległości 19 lok 7,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Beczka Rhymes

Host or Publisher Beczka Rhymes

It's more fun with friends. Share with friends