BARANOVSKI - 01.04.2023 / Warszawa - Palladium

Schedule

Sat Apr 01 2023 at 06:00 pm

Location

Palladium | Warsaw, MZ

Advertisement
Od premiery ostatniego, drugiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „BARANOVSKI 2” mija właśnie rok. To na tej płycie znalazły się przebojowe single „Nie mamy nic”, „Momenty”, „Wolność” oraz przede wszystkim „Lubię być z nią”. Klipy do tego ostatniego w wersjach studyjnej i akustycznej przekroczyły już 55 milionów wyświetleń na YT. Album „BARANOVSKI 2” uzyskał status Złotej Płyty, podobnie jak wydany w 2019 roku debiut wokalisty pt. „Zbiór”.
Ostatni rok to dla BARANOVSKIEGO przede wszystkim intensywna trasa koncertowa. W samym tylko letnim sezonie artysta wraz ze swoim zespołem zagrał ponad 50 koncertów, występując m.in. na Męskim Graniu oraz festiwalu Olsztyn Green.
Obecnie BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem. Jego pierwszym zwiastunem jest opublikowany właśnie singiel „Joker”.
4 listopada zapraszamy na koncert BARANOVSKIEGO w klubie Palladium. Będzie to jeden z dwóch tylko występów zaplanowanych przez wokalistę na jesień tego roku. W programie nie zabraknie największych hitów, pojawią się także premierowe piosenki.

Bilety:
https://goout.net/pl/bilety/baranovski/cevo/
https://sklep.ebilet.pl/20547673299878068
Advertisement

Where is it happening?

Palladium, Złota 9,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Palladium

Host or Publisher Palladium

It's more fun with friends. Share with friends