Bali & Gili Air & Nusa Penida/ Joga & Zwiedzanie & Wypoczynek

Schedule

Sat Jul 08 2023 at 09:00 pm to Mon Jul 17 2023 at 04:00 pm

Location

Bali | Jakarta, JK

Advertisement
Z ogromną radością zapraszam ponownie na wyjazd z jogą na rajskie Bali. Oferta zarówno dla osób zaawansowanych jak i zupełnie początkujących. Będziemy kosztować różnych stylów jogi i medytacji, zarówno tej dynamicznej (w imię zasady „sweat now glow later”), sup jogi/aerial (opcjonalnie), jak i kąpieli w dźwiękach oraz tańca intuicyjnego. Będziemy zwiedzać, pływać z żółwiami, jeść w niesamowitych miejscach a spać w jeszcze bardziej magicznych. Będzie miejsce na luksus i miejsce na dziką przygodę. Zabiorę Cię w podróż życia. Bali nie bez znaczenia nazywane jest wyspą bogów.
DLA KOGO: Dla osób lubiących aktywny wypoczynek i odkrywanie nowych miejsc, poszukiwaczy przygód, którzy również lubią rozpieścić się odrobiną luksusu. Dla raczkujących w jodze, jak i gibkich na macie, najważniejsze: elastycznych w życiu!
W czasie pobytu znajdzie się czas na:
aktywności: codzienna praktyka jogi (w tym vinyasa/yin/opcjinalnie sup yoga/aerial, taniec intuicyjny, trekkingi na pola ryżowe oraz wulkan Batur, snorkowanie, zwiedzanie pięknych okolic: na wyspie znajduje się wiele zjawiskowych świątyń, magicznych wodospadów, plantacji ryżu, kawy, przypraw
*w dniu wolnym oraz w dniu wspinaczki na wulkan Batur nie bedzie jogi
relaks: odpoczynek przy jednym z kilku basenów, balijski masaż, ceremonia kakao, techniki oddechowe, śniadanie podane wprost do naszego basenu, kąpiel w kwiatach, będziemy jeść w miejscach magicznych (przez duże M), dżungli, basenie zawieszonym nad klifem, plenerowe kino (opcjonalnie)
czas dla siebie: odpocznij w najpiękniejszych okolicznościach przyrody, z widokiem na dżunglę, pola ryżowe i piękną naturę Bali, rozkoszuj się widokiem na ocean i krystaliczną wodę, weź dzień wolny(bądź kilka) i delektuj się ksiażką i sobą
Oraz wiele, wiele więcej ??
Jeśli jesteście zainteresowani przylotem wcześniej i/lub wylotem później po zakończeniu wyjazdu pomogę Ci zaplanować ten czas. Zachęcam, żeby przedłużyć sobie wyjazd.
Lokalizacja
Bali, blisko atrakcji, które oferuje miasto Ubud (najlepsza bazą wyjazdowa do wycieczek po całej wyspie).
Gili Air-na rajskiej plaży, blisko restauracje i port
Nusa Penida
W programie:
- 5 noclegów w przepięknie położonym pośrodku dżungli i tarasów ryżowych, luksusowym resorcie (*****) w stylu balijskim, w pokojach 2 osobowych z łazienkami, do naszej dyspozycji baseny, spa, restauracje
- 3 noclegi przy samej plaży w komfortowych, boho bungalowach 2 osobowych
- 1 nocleg na rajskiej wyspie Nusa Penida w pokoju/bungalowie 2os
– codziennie magiczne śniadania (1x floating breakfast czyli śniadanko podane na plywajacej tacy wprost do basenu)
- bogate obiady serwowane w pięknych, wyjątkowych miejscach (już mam ciarki!)
*Jeden obiad na Bali w dniu wolnym nie jest wliczony w cenę
- codziennie zajęcia jogi, mamy do dyspozycji przestronną bajeczną shalę do jogi z przepięknym widokiem na dżunglę
*w dniu wolnym oraz w dniu wspinaczki na wulkan Batur nie bedzie jogi
– balijski masaż
- kierowca do naszej dyspozycji na Bali, odbiór z lotniska
-prom pomiędzy Bali a Gili Air
-prom pomiędzy Gili Air i Nusa Penida
-prom pomiędzy Nusa Penida i Bali
*Transport na lotnisko w dniu powrotu dodatkowo płatny
– wspólne wycieczki
Uluwatu, rajskie klify i plaże, światynia na klifie i pokaz tańca, beach club z basenem z przezroczystym dnem zawieszonym nad klifem (beach club i pokaz tańca dodatkowo płatne),
Przywitaj wschód słońca na wulkanie Batur- trekking na wulkan Batur, szansa by doświadczyć jednego z najpiękniejszych widoków na wyspie (w moim odczuciu najpiękniejszy wschód słońca na świecie). Z zewnętrznej krawędzi kaldery wulkanu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na cały okoliczny krajobraz: maleńkie wioski przytulone jedna do drugiej, wspaniałe jezioro, malownicze tarasy ryżowe, nieprzebraną gęstwinę prawdziwej indonezyjskiej dżungli, bezkres Oceanu Indyjskiego, słowem: to wszystko, co sprawia, że Bali nazywana jest rajem na Ziemi (koszt 50$)
Pola Ryzowe Tegalalang
Ubud Market
Odwiedzimy świątynie, doswiadczymy ceremoni oczyszczenia
Sesja sound healingowa w magicznych piramidach (20$)
Kąpiel w wodospadzie
Monkey Forest (10$)
Calodniowa wycieczka na snorkeling łodzią Pink Boat gwarantująca pływanie z żółwiami, zwiedzimy podwodne rzeźby (48 obejmujących się postaci?) (50$)
Magiczna wyspa Nusa Penida i najpiękniejsze plaże na świecie
opcjonalnie
lekcja tańca balijskiego, lekcja gotowania tradycyjnej kuchni balijskiej, warsztaty oddechu z kąpielą lodową, lekcje rzeźbiarstwa, rysunku, surfing, farma przypraw i kawy Luwak, lokalna wioska, pływanie canoe po lesie Mangrowym
i wiele, wiele więcej ❤
Cena nie zawiera:
Bilet lotniczy (chętnie pomogę Ci w organizacji biletu)
Wiza
Ubezpieczenie
Dodatkowe atrakcje, wycieczki, oznaczone powyzej ceną (cena ma charakter orientacyjny, wycieczki będą w najniższych cenach, bez prowizji)

Cena 14999 nok lub 7000pln
Specjalna cena dla moich stałych joginów -1000nok/450pln

Depozyt: Aby zarezerwować miejsce konieczna jest wpłata zadatku 3000 nok/1500pln (bezzwrotna). Reszta płatności do 08.04.2023.
UWAGA!!! Jeśli ze względów epidemiologicznych, nie będzie możliwości podróżowania, przeniesiemy termin warsztatów, wpłaty zostaną przeniesione na poczet nowego terminu, który będzie możliwy do zrealizowania. Jeśli będzie możliwość podróżowania, a z jakichkolwiek innych względów zrezygnujesz, ponosisz koszty w wys. 100% wpłaconej kwoty.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany programu w sytuacjach, na które nie mam wpływu.
Olga Jastrzębska Orłowska-
Certyfikowany nauczyciel jogi w stylu Vinyasa, Hatha, Yin, Ashtanga, Bhakti. Studiowala pod okiem wybitnych nauczycieli (m.in Kino MacGregor, Tim Feldmann, Ameriga Gianonne) w wielu miejscach na świecie, u źródeł w Indiach, na Bali i w Skandynawii. Na codzień uczy jogi w Norwegii. Z pasją organizuje wyjazdy z jogą po całym świecie łącząc to co kocha z wykształceniem (absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja). Joga to dla niej praktyka celebracji życia.
Advertisement

Where is it happening?

Bali, 2nd floor, Block A 150-151,Jakarta, Indonesia

Event Location & Nearby Stays:

Samadhi by Olga

Host or Publisher Samadhi by Olga

It's more fun with friends. Share with friends