Bafa Gölü, Kapıkırı Herakleia Antik Kenti, İncirliin Mağarası

Schedule

Thu Dec 22 2022 at 06:30 am to 10:00 pm

Location

İzmirli Geziyor | Izmir, IZ

Advertisement
22 Aralık 2022 Perşembe Günü; Bafa Gölü'nün eşsiz güzelliğini, Tarihin iç içe olduğu Kapıkırı Köyü Heraklia Antik Kenti ile süsleyip, Gökçeler Kanyonu ve nefes darlığı ve astım’a iyi geldiği bilinen İncirliin Mağarası gezimize varım diyorsanız sizleri de bekleriz.
Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil 355 TL.
Rezervasyon ve Bilgi 0533 230 31 36
Tur Programı:
Sabah saat 06:30’da (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova Ege Ü.Hast. Acil önü, Şirinyer Nato, Üçyol, F.Altay, Gaziemir) belirlenen noktalardan misafirlerimizi alarak yol üzerinde uygun bir unlu mamullerde kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımız ardından Bafa’ya gidiyoruz. Aydın ve Muğla il topraklarında yer alan Bafa Gölü 1989 yılında Bafa Gölü Tabiat Parkı olarak ilan edilmiştir. Göl kenarında kendi halinde adı sanı pek bilinmeyen 300 nüfuslu Kapıkırı Köyüne gidiyoruz.Köy içerisindeki Herakleia Antik Kenti'ni gezdikten ve fotoğrafladıktan sonra kısa bir yolculuğun ardından Manastır Dağı’nın Gökçeler Kanyonuna gidiyoruz. Burada bulunan kendiliğinden oluşmuş olan İncirliin Mağarasına giriyoruz. Astıma ve nefes darlığına iyi geldiği söylenilen bu mağarayı gezdikten sonra Gökçeler Kanyonu manzarası eşliğinde öğle yemeğinizi yeme fırsatı bulabilirsiniz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. İzmir’e varışımızın ardından, turumuzu sonlandırıyoruz.
Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36) aramanız gerekmektedir.
Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.
* Kişi Başı: 355,00 TL
* 7-12 yaş: 335,00 TL
Ücrete Dahil Hizmetler:
-Ulaşım,
-Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
-Rehberlik,
-Sigorta,
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
-Kahvaltı,
-Öğle yemeği,
-Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
-Kişisel harcamalar,
-Mağara giriş ücreti (15 TL).
Tur Notları:
* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.
* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.
*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.
*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
* Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.
* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.
* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.
* Acentemiz gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.
* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.
Advertisement

Where is it happening?

İzmirli Geziyor, Yeşiltepe Mh. Mithatpaşa Cd. No: 180/B Konak, Izmir, Turkey

Event Location & Nearby Stays:

\u0130zmirli Geziyor

Host or Publisher İzmirli Geziyor

It's more fun with friends. Share with friends