Back to the Basics 2022/23

Schedule

Sat Jan 21 2023 at 10:00 am

Location

Järveküla Spordihoone | Tapa, LV

Advertisement
BACK TO THE BASICS 2022/23
Juba varsti ootab ees tänavatantsukoolitus Back To The Basics, mis on suunatud kõigile tantsuhuvilistele. Tänavu ühendab sündmus nii teooria kui praktika. Juba üheksandat korda toimuv Back To The Basics koolitus leiab sel aastal aset koostöös Eesti Tänavatantsijate Liiduga ning esmakordselt kahes osas, et mõista paremini tantsu teooriat, rohkem ühe päeva jooksul tantsida ning anda võimalus treenida erineva tasemega tantsijatel eraldi.

TEEMAD
Millele keskendub koolitustesari sel korral?
? Kvaliteedi tõstmisele (kõik teemad ei koondu ühele päevale ning rohkem saab minna süvitsi)
? Tantsuteooria alustele (tänavatantsustiilide päritolu ja erinevused, järjepidevuse ja enesekindluse saavutamine tantsus, oma tegevuse eesmärgistamine parema tulemuse nimel)
? Teooria ja praktika seostele tantsus
? Tantsijate sponsorlusele (kui raske on läbi lüüa, kui tantsimisest saab elukutse)
? Tantsija areng laiemalt (mitte üksnes stiilide põhiselt)
? Jõukohasemale sooritusele (praktiline osa toimub edasijõudnutel ja algajatel eraldi)

ASUKOHT & TOIMUMISE AEG
? Esimene teoreetiline osa toimub 26. novembril 2022 Liipa Talu Koolitus- ja Puhkekeskuses kell 10:00 -15:00.
? Teine praktiline osa toimub 21. jaanuaril 2023 Järveküla Spordihoones. Tantsukoolitus toimub eraldi kahes grupis algajatele (11:00-13:00) ja edasijõudnud osalejatele (13:00-15:00).

KOOLITAJA
Koolitust viib läbi üle 30-aastase tantsukogemusega treener ja tänavatantsupioneer Joel Juht, kes on ühtlasi JJ-Street tantsukooli asutaja.
Kes on Joel Juht?
Joel Juht on tegelenud tänavatantsuga üle 30 aasta ning panustanud tänavakultuuri edendamisse alates 1990ndatest. Ta on olnud Eesti esimese hip-hop tantsutrupi 34U liige, loonud staaridele koreograafiaid nii Eestis kui välismaal, võitnud erinevaid tantsuvõistlusi ning juhib praegu Eesti Tänavatantsijate Liitu. 2003 aastal asutas ta Eestis esimese tänavatantsukooli JJ-Street Company, mis tähistab tänavu 20. juubelit. Eelkõige on Joel Juht aga treeninud tuhandeid tantsijaid, kelle seast on tänaseks kasvanud välja palju aktiivseid ning eeskujulikke noori.

PILETID
Täispakett (2 koolitust) 175€
Koolituse päevapakett (1 koolitus) 100€
- Early Bird pakkumine -
Kuni 31.10.2022 TÄISPAKETI soetanutele kehtib SOODUSHIND 150€ ning Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmele kehtib samal perioodil soodushind 125€.
Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmeks saab astuda liidu kodulehel www.tanavatantsijad.ee

Koolitus on avatud kõigile tantsuhuvilistele üle Eesti. JJ-Street Tantsukooli õpilastel toimub registreerimine läbi oma treeneri, teistele osalejatele toimub registreerimine ning tasumine meili teel [email protected] (märkida oma nimi ning praktilise osa jaoks tase algajad või edasijõudnud).

Koolitusel osalemise kord ning tagastuspoliitika:
*Pärast registreerimistasude maksmist on registreerunu kohustatud tulema oma valitud koolitusele kohale ettenähtud ajaks.
*Registreerimistasusid ei tagastata ega hüvitata, kui osaleja ei saabu registreeritud sündmustele õigeaegselt.
*Koolitusel osalemisest loobumisel isiklikel põhjustel 3 nädalat enne koolituse algust tagastatakse 50% koolituse maksumusest! Hilisemal teavitamisel koolituse eest tasutud summat ei tagastata.
*Kui koolitusest loobutakse vähem kui 5 päeva enne koolituse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend), tagastatakse 40% koolituse maksumusest.
*Ilma arstitõendita koolitusest loobumisel raha ei tagastata.
*Koolituse maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel.
Advertisement

Where is it happening?

Järveküla Spordihoone, ,Rae, Estonia, Tapa, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Joel Juht JJ

Host or Publisher Joel Juht JJ

It's more fun with friends. Share with friends