Babski Spęd - edycja listopadowa'25
Schedule
Sun Nov 09 2025 at 04:00 pm to 08:00 pm
UTC+01:00Location
ulica Ludwika Narbutta 46/48, 02-541 Mokotów, Polska | Warsaw, MZ
                  		Advertisement
                   		                   		 
                  	
                  
                                    
                  ✨Kochane Babeczki,Wychodząc na przeciw Waszym prośbom rozpoczynam cykl comiesiecznych Babskich Spędów byśmy mogły czerpać z siebie to co najlepsze, dostawać wparcie, ładować się i inspirować.
✨Tym razem forma będzie nieco zmieniona:
- Spotykamy się częściej ale na krócej. W niedzielę raz w miesiącu 16.00-20.00 tak by mieć pół dnia dla siebie i jeszcze wieczór przed całym tygodniem 🙂
- Wydarzenie będzie publiczne by mogło się pojawić jeszcze więcej wspaniałych kobiet
- Spotykamy się takie jakie jesteśmy, bez używek.
✨Czym są Babskie Spędy?
To spotkania od kobiet dla kobiet, w luźnej i ciepłej formie byśmy mogłby doświadczać zdrowej i odżywczej kobiecej energii (niekóre po raz pierwszy), rozładowywać wewnętrzne napięcie, dostawać wsparcie, ładować się siłą i inspirować się nawzajem.
Zasady:
1. NIE OCENIAMY - każda z nas jest w róznym momencie życia, mamy lepsze i gorsze okresy.
2. PRZYCHODZIMY TAKIE JAKIE JESTEŚMY - Przydź z tym co czujesz, nawet jeśli to trudne. Daj się wesprzeć i otulić.
3. TRZYMAMY PRZESTRZEŃ - Gdy któraś mówi o tym co trudne, staramy się nie przerywać. Nie przejmujemy tego na siebie tylko towarzyszymy jej w procesie. Możesz zapytać "Czego w tym momencie potrzebujesz"?
✨Zapraszam Cię z córką (w każdym wieku), przyjaciółką, koleżanką, mamą, babcią i ciocią. Czerpiemy od siebie w każdym wieku. Niech dziewczynki widzą jak kobiety łączą się wspierająco, kobiety czerpią mądrość i doświadzczenie od starszych, a starsze czerpią witalność i mądrość od młodszych.
✨Szukasz pracy, towarzyszki na jakieś zajęcia? Masujesz? Prowadzisz warsztat? A może robisz biżuterie? Na miejcu będzie też kącik ogłoszeń.
Jak wziąć udział?
Wydrukuj informacje o swoich usługach albo swoim zapotrzebowaniu na kartce max A4 (ewentualnie ulotkę) i powiesimy ją na ścianie tak byśmy mogły odnaleść to czego potrzebujemy.
✨Weź cokolwiek na wspólny stół <3
Na miejscu będzie kawka i herbatka oraz ceremonialne kakao (w drobnej cenie na pokrycie kosztów)
✨Uprzejmie proszę o darowiznę minimum 20pln na pokrycie kosztów przestrzeni i organizacji - na miejscu gotówką bądź blikiem.
✨O mnie:
Mam na imię Anna i organizuje Babskie Spędy od 2018 roku. Będę opiekunką przestrzeni.
Jeśli będziesz miała jakieś pytania, poczujesz się gorzej czy przyjdziesz sama nie znając nikogo - Zapraszam do siebie, zaopiekuję się tym.
W razie pytań - jestem do dyspozycji :)
                    	 
                    	 Advertisement
                    	                    		 
                    
                  
                  Where is it happening?
ulica Ludwika Narbutta 46/48, 02-541 Mokotów, Polska, ulica Ludwika Narbutta 46/48, 02-541 Mokotów, Polska, Warsaw, PolandEvent Location & Nearby Stays:
									Know what’s Happening Next — before everyone else does. 
								
							










