Asbiro Investors Birmingham - 18 luty 2023

Schedule

Sat Feb 18 2023 at 01:00 pm to 08:00 pm

Location

The Birmingham Conference & Events Centre | Birmingham, EN

Advertisement
‼️ Kolejne spotkanie Asbiro Investors tym razem w nowym oddziale w Birmingham, rozpocznie się już w sobotę 18.02.2023 o godzinie 13:00 ‼️
? Adres:
The Birmingham Conference & Events Centre
Hill St, Birmingham B5 4EW
Chcesz zacząć działać w nieruchomościach lub biznesie albo poszerzyć swoją wiedzę na ich temat?
Może interesujesz się krypto walutami, giełdą lub innymi inwestycjami?
Czy może chciałbyś rozwinąć siebie, swoją firmę lub portfolio inwestycyjne?
Szukasz nowych pomysłów na biznes lub inwestycje?
A może chcesz miło spędzić sobotę, poznać inspirujących ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, z którymi czujesz, że możesz o wszystkim porozmawiać?
? Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Asbiro Investors , które odbędzie się w sobotę 18 lutego 2023 w Birmingham!
Nasi prelegenci podzielą się ogromną wiedzą wynikającą z doświadczenia, więc spotkanie z pewnością będzie wartościowe na wielu poziomach!
Aby dołączyć na spotkanie należy kupić bilet online za pośrednictwem stron:
TICKETSOURCE
https://www.ticketsource.co.uk/asbiro-investors/t-zzpklve

EVENTBRITE!
https://www.eventbrite.com/e/asbiro-investors-birmingham-luty-2023-tickets-495032745267
Dla osób, które planują zostać na noc jest możliwość wynajmu pokoju w dowolnym pokoju w okolicy, rezerwując np. przez stronę: BOOKING

~~ PRELEGENCI ~~
?️ Artur Jabłoński - przedsiębiorca, konsultant i edukator. Prowadzi szkolenia, warsztaty i projekty doradcze, podczas których pomaga firmom poukładać marketing i sprzedaż. Kilkunastoletnie doświadczenie przełożyło się na zdobycie kompetencji w wielu obszarach – od poziomu tworzenia strategicznego (planowanie działań, komunikacji, rozumienie grupy docelowej) po umiejętności typowo wykonawcze – uczy również reklamy na Facebooku/Google, komunikacji w social media czy copywritingu.
?️ Scott Hodson - znany również jako The Property Farmer Eco-Serviced Accommodation Operator w Bedford, MK, oraz Birmingham Mentor i trener w Progressive Property Serviced Accommodation Mastermind Hubbo, Daddo & Chicken Enthusiast. Zaczął inwestować w 2014 roku, kiedy kupił farmę do konwersji. W 2019 roku zdobył wykształcenie w zakresie zakwaterowania z obsługą i obecnie zarabia, korzystając z modeli biznesowych R2SA i SA Management. Scott rozwija się w całym kraju i rozszerza swój model biznesowy o eko-modułowe budynki dla City Stays & Countryside Retreats.
?️ Michał Tejza - dyrektor Tejza Property, firmy deweloperskiej z Oxfordshire. Przedsiębiorca, inwestor oraz deweloper, który żyje pasją do nieruchomości. Z zawodu murarz, swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął lata temu od podnajmu na pokoje i od tego czasu dynamicznie się rozwija w kierunku własnych inwestycji. Posiada firmę budowlana, którą prowadzi i zarządza projektami. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w projektach komercyjnych i rezydenckich. Osobiście wyszukuje okazje inwestycyjne, głównie w regionie Oxfordshire i sąsiadujących hrabstwach. Prywatnie pasjonat sportów walki, siłowni oraz aktywnego trybu życia.
?️ Szymon Niestryjewski - przedsiębiorca, doradca biznesowy, właściciel SN Accounts – jednego z najlepszych biur księgowych w Wielkiej Brytanii, które pomaga firmom rosnąć, rozlicza e-commerce czy zagraniczne VAT. Co-founder Profitcrew – agencji rozwijającej biznesy na zagranicznych marketplace’ach takich jak Amazon, eBay, CDiscount czy Kaufland. Na co dzień doradza biznesom, pomaga przedsiębiorcom w zrozumieniu brytyjskiego systemu księgowego i podatkowego oraz skalowaniu firm na rynki zagraniczne i osiąganiu niezależności finansowej. Współtwórca Midlands Polish Business Club oraz Multicultural Business Club skupiających polskich i zagranicznych przedsiębiorców, członek organizacji takich jak m.in. BNI, The Institute of Certified Bookkeepers czy Coventry & Warwickshire Chamber of Commerce.
Zachęcamy do zakupu biletów!
~~ AGENDA ~~
13:00 - 13:30 - Rejestracja i networking
13:30 - 14:00 - Przywitanie
14:00 - 15:00 - Artur Jabłoński
15:00 - 15:15 - Przerwa
15:15 - 16:15 - Scott Hodson
16:15 - 17:15 - Michał Tejza
17:15 - 17:45 - Przerwa
17:45 - 18:45 - Szymon Niestryjewski
18:45 - Networking na terenie hotelu

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem ASBIRO Investors Birmingham to zapraszamy do przyłączenia się na:
- FACEBOOK: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087261714949
----------------------------
Biorąc udział w spotkaniu uczestnicy wyrażają zgodę na zdjęcia i potencjalne wykorzystanie przez Asbiro Investors LTD.
----------------------------
Advertisement

Where is it happening?

The Birmingham Conference & Events Centre, Hill Street,Birmingham, United Kingdom, Birmingham, United Kingdom

Event Location & Nearby Stays:

Asbiro Investors Birmingham

Host or Publisher Asbiro Investors Birmingham

It's more fun with friends. Share with friends