ARCHITECT@WORK WARSAW – Tapibel by Newmor Polska

Schedule

Tue May 30 2023 at 12:00 pm to Wed May 31 2023 at 07:00 pm

Location

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe | Warsaw, MZ

Advertisement
Z przyjemnością informujemy, że wraz z naszym partnerem Tapibel – producentem wykładzin z ponad 50-letnim doświadczeniem, będziemy obecni na targach Architect@Work w EXPO XXI w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!
Tematem przewodnim tegorocznej edycji są „Zewnętrza”. To unikalne wydarzenie dedykowane jest dla profesjonalistów ze świata projektowania wnętrz, którzy chcą odkryć najnowsze innowacje.
? Zarejestruj się na targi Architect@Work!
? Skorzystaj z naszej bezpłatnej rejestracji pod linkiem ?https://register.visitcloud.com/survey/23drzg6d3ue13?actioncode=80623
?Co dla Ciebie przygotowaliśmy?
Tapibel nieustannie wprowadza innowacje, a nowe kolekcje ECONYL® są tego najlepszym przykładem. Nasze stoisko będzie w całości poświęcone kolekcji wykładzin Diamond Art, która jest częścią ekologicznej modułowej koncepcji projektowej, składająca się z czterech wzorów podłóg z 12 różnymi pastelowymi kolorami.
Dzięki zielonemu motywowi przewodniemu wzmacniamy związek środowiska komercyjnego z naturą, a także zwiększamy znaczenie ekologicznego myślenia oraz zrównoważonego rozwoju w sektorze wykładzin podłogowych.
Produkty Diamond Art umożliwiają projektantom tworzenie kreatywnych i oryginalnych projektów podłóg poprzez wprowadzanie niezliczonych kombinacji kolorystycznych do wnętrza.
? Odkryj kolekcję Diamond Art na stoisku numer 8 - 30 i 31 maja w EXPO XXI Warszawie.
Do zobaczenia!
Advertisement

Where is it happening?

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Prądzyńskiego 12/14,Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Newmor Polska

Host or Publisher Newmor Polska

It's more fun with friends. Share with friends