AMIKOR A LÉLEK MEGREPED
Schedule
Thu Mar 19 2026 at 06:00 pm to 07:30 pm
UTC+01:00Location
Művelődési Ház Mosonszolnok | Bratislava, BL
Advertisement
A trauma hatásai és a gyógyulás útjaiMinden embert érhet olyan megrázkódtatás – legyen az egy egyszeri esemény vagy hosszan tartó hatás –, amitől megreped a lélek.
A trauma onnan érkezik, ahonnan sosem várnánk. Váratlan és túlszárnyal minden hétköznapi tapasztalatot, és megkérdőjelezi, amit a világról és saját biztonságunkról gondoltunk. Nem csupán egy rossz emlék, hanem szélsőségesen intenzív érzelmi és fizikai megrázkódtatás, amely letérít lelkileg és testileg is akár.
Sokan évtizedekig hordozzák ennek a terhét szorongás, alvászavar, vagy a kapcsolati nehézségek formájában anélkül, hogy tudatosítanák a gyökerét.
A hatása hosszú távú, de a megértés a gyógyulás első lépése.
Az előadáson szó lesz arról, hogyan működik a trauma az agyban és a testben, honnan ismerheti fel, hogy ezzel dolga van, és gyógyulás lehetséges útjaira is kitérünk.
Az előadásra a belépés díjtalan.
Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!
Advertisement
Where is it happening?
Művelődési Ház Mosonszolnok, Fő utca 101-103.,Mosonszolnok, Bratislava, SlovakiaEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.








