ALEXANDERI TEHNIKA KURSUS✨

Schedule

Sat Mar 11 2023 at 11:00 am to 05:00 pm

Location

Viimsi Huvikeskus | Tapa, LV

Advertisement
11. märts 11.00-17.00
12. märts 10.00-13.00
Tunnid toimuvad Viimsi Huvikeskuse suures saalis!
Alexanderi tehnika on mõttetehnika ning praktiline eneseabi meetod, mille printsiipide rakendamine võimaldab inimesel teadlikuks saada oma kehakasutuse kahjulikest, pingeid tekitavaist harjumustest ning neist Teadlikult loobuda. See omakorda teeb võimalikuks naasta esialgse loomuliku ja vaba enesekasutuse juurde, tõsta elukvaliteeti, parandada sooritustulemust( sportlased, muusikud jne), saada kontrolli alla ärevus, sh.esinemisärevus, vabaneda valest enesekasutasest põhjustatud õlavöötme-, selja- jne valudest ning lõpeks läbi aristoraatliku rühi ka kaunim ja enesekindlam välja näha.
Grupitunides- teeme tutvust Alexanderitehnika baastööga- Toolitöö ning poollamanguga
-sooritame individuaalseid, grupi- ja paarisharjutusi
-viime õpitu praktilistesse elulistesse tegevustesse- nt. erinevad töösooritused(erinevad käelised tegevused, tegevused erinevate tõõriistadega- reha,hari,tolmuimeja; töö arvutiga, nutitelefoni käsitsemine, autojuhtimine, laulmine, esinemine jne. Mida iganes grupiliikmed välja pakuvad.
“Inimene tõlgib kõik pinged, nii füüsilised, vaimsed kui ka hingelised, alati lihaspingeteks” F.M.Alexander
Juhendaja Eva Püssa on näitleja ja Alexanderi tehnika õpetaja. Ta on lõpetanud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia muusikapedagoogika ja lavakunsti erialal 2000. aastal ja Eesti Alexanderi tehnika Instituudi 2018.a. Ta on töötanud näitlejana ER Nukuteatris ja teatris “Vanemuine”, tegutsenud muusikaõpetajana ja erinevate huviringide juhina, samuti saatejuhina Raadio2-s. Viimastel aastatel Eva olnud vabakutseline näitleja.
Kursuse hind 75 eurot
Lisainfo ja kursusele registreerimine [email protected] või telefonil 5089543
Advertisement

Where is it happening?

Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1,Viimsi, Estonia, Tapa, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Viimsi Huvikeskus

Host or Publisher Viimsi Huvikeskus

It's more fun with friends. Share with friends