Aimla/Mäekalle/Lehto- PAT| Tallinn

Schedule

Thu Jul 06 2023 at 09:00 pm

Location

Theatrum | Tallinn, HA

Advertisement
AIMLA/MÄEKALLE/LEHTO- PAT
?Eelmine suvi said ühe korra Tallinna vanalinnas kontserdiks kokku Johan Kristjan Aimla, Mihkel Mäekalle ja Märten Lehto, et teha kummardus Pat Metheny loomingule. Sel suvel saavad nad kokku lausa kolmel korral- Tartus, Tallinnas ning Pärnus, et veelkord armastatud muusiku veelgi rohkem armastatud muusikat mängida. Käes on Tallinna kord ning muusikaga vallutatakse võrratu Theatrumi kohvik AIT.
Pat Metheny on USA kittarist ja helilooja, kes on võitnud erinevates koosseisudes 20 Grammy auhinda 10 erinevas kategoorias. Nii mitmes kategoorias pole suutnud muusikamaailma prestižsema auhinna külge oma käsi panna mitte ükski teine artist. Metheny 50-aastase muusikutee sisse mahuvad koostööd mitmete silmapaistvate staaridega nagu David Bowie, Joni Mitchell, Steve Reich, Herbie Hancock jpt.
Johan, Mihkel ja Märten pole keegi jõudnud käia Pat Metheny kontserdil. Kuid Metheny loomingu tõttu rõõmust ja emotsioonidest vaimustunud on nad kõik korduvalt ja korduvalt. Nüüd otsustasidki nad seljad kokku panna ning arranžeerida Metheny loomingut oma instrumentidele. Kontserdil kõlavad värkses ja akustilises viiuli-akordioni-bassitrio kuues nii igihaljad superhitid.
?
05.07 Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu
06.07 Theatrumi kohvik Ait
07.07 Pärnu Endla Teatri Jazziklubi
?
Piletid kontsertidele on müügil siin:
https://linktr.ee/pat2023
Advertisement

Where is it happening?

Theatrum, Vene 14,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Mihkel M\u00e4ekalle

Host or Publisher Mihkel Mäekalle

It's more fun with friends. Share with friends