Administracinės atsakomybės taikymo už muitų teisės aktų pažeidimus praktiniai aspektai

Schedule

Tue Sep 28 2021 at 10:00 am to 02:00 pm

Location

ART City INN | Vilnius, VL

Advertisement
Administracinės atsakomybės taikymo už muitų teisės aktų pažeidimus praktiniai aspektai: ką būtina žinoti ir kaip laimėti ginčą teisme?
2021-09-28 Vilniuje ir internetu kviečiame į mokymus, kurių metu sužinosite ką būtina žinoti ir kaip laimėti ginčą teisme?. Lektorius dr. Gediminas Valantiejus. Visiems tarptautinės prekybos versle dirbantiems bei su muitinės formalumais, prekių importu, eksportu ir/ar tranzitu susiduriantiems asmenims (ypač muitinės deklarantams, tarpininkams bei jų atstovams) neišvengiamai tenka susidurti ir su teisinės (administracinės) atsakomybės taikymo muitinėje rizika. Būtina atkreipti dėmesį, jog pastaruoju metu teismai, praktiškai taikydami naujojo Administracinių nusižengimų kodekso (2017 m.) nuostatas, yra pateikę daugelį verslo subjektams aktualių ir neretai palankių išaiškinimų.
Atsižvelgiant į tai, mokymų metu, pateikiant nuorodas į konkrečius teismų praktikos pavyzdžius bei remiantis teismų pastaraisiais metais nagrinėtomis praktinėmis situacijomis bei juose laimėtomis bylomis, apibendrinama esama atsakomybės pagal atskirus Administracinių nusižengimų kodekso straipsnius taikymo praktika, ja remiantis pateikiamos rekomendacijos į ką reikėtų atkreipti dėmesį ginčytinose situacijose, ginant savo teises bei teisėtus interesus. Kartu, remiantis aktualia teismų praktika, pristatoma kokius kitus praktinius aspektus reikėtų žinoti bei kaip elgtis administracinio nusižengimo protokolo muitinėje surašymo atveju (terminai, išlaidų atlyginimas, dėl bylos patirtų nuostolių atlyginimas ir jos kitos teisinės pasekmės verslo veiklai). Mokymus veda bei savo patirtimi dalijasi advokatas, Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakulteto lektorius, Muitinės praktikų asociacijos narys bei leidinio „Muitų teisė praktikams“ redaktorius dr. Gediminas Valantiejus, besispecializuojantis tarptautinės prekybos ir muitų teisės srityse.
Daugiau informacijos ir registracija: https://www.muita.lt/mokymai/administracines-atsakomybes-taikymo-uz-muitu-teises-aktu-pazeidimus-praktiniai-aspektai-ka-butina-zinoti-ir-kaip-laimeti-ginca-teisme
Advertisement

Where is it happening?

ART City INN, J.Jasinskio str.14, 01112 Vilnius, Lithuania, Vilnius

Event Location & Nearby Stays:

Muita UAB

Host or Publisher Muita UAB

It's more fun with friends. Share with friends