A-Rühm LIVE - D3 - 06.10

Schedule

Thu Oct 06 2022 at 09:00 pm

Location

D3 | Tallinn, HA

Advertisement
A-RÜHM lajatab neljapäeval 6.10.2022 klubis D3 korraliku vana-hea kavaga kontserdi ja uue singli “Reede” hüpereksklusiivse esmakuulamise ja preseka (noh, et reedel saad öelda, et sa juba ammu kuulsid). Lisaks on laval stand-up mees DANIEL VEINBERGS ja Eesti HipHop Festivali head honcho DJ MÖLS.
Niisiis sõbrad, meil on uus lugu, ja teeme selle tähistamiseks 6. oktoobril kell 21.00 ühe bueno olengu. Näitame lugu ja videot, anname kontserti, pärast natuke räpidiskot ning saame kokku nagu vanadel headel aegadel, kui hängida viitsid. Väga kena oleks siis 6. oktoobril D3-s trehvata. Me ilusti kõik kohal – DJ Critikal, Cool D, Genka ja Kozy! Et me rohkem räpirütmis jutustajad, siis kutsusime Daniel Veinbergsi ka külla, et päriselt ka naljakas oleks ja selle tantsujala väänab õigesse kohta DJ MÖLS. Aga isegi, kui pole tantsumees ja pigem tuled nurgast siis, kui õige aeg on käes – see on täitsa OK!
Me tõesti tahame sind näha. Vana hea ilusti kavas ja näpuotsaga uut. Tegelikult pole ju kaua aega seda vana head “Laulmata jäänud laulud” ja “Leegion” stuffi kuulnud – Tallinnas küll mitte, sest me pole Tallinnas sellest ajast esinenud, kui elevantidel olid karvad seljas. No ja nüüd kougimegi oma lood koos mammutitega igikeltsast välja.
Igal juhul tasub seekord neljapäeval välja tulla. Isegi, kui reede on tööpäev, siis seekord räägime jutud kõik nii, et saad ilusti hommikul tööle minna – kui just peale kontserti ei tule tahtmine romantiliseks päikesetõusuks ennast kuskile Kopli poolsaare peale unustada (teame millest räägime, meil on juhtunud, nii koos kui ilma romantikata). Lõppude lõpuks vaba maa ja vabad inimesed – tehke mida õigeks peate. Aga ootame teid ikka väga külla täitsa tutika loo presenteerimisele ja kontserdile, muidu huumorile ja tantsuvärgile. Ole hea ja pane kalendrisse!

LINE-UP:
★ A-RÜHM
★ DJ Möls
STAND-UP:
DANIEL VEINBERGS
UKSED/DOORS:
21:00
TICKETS:
Piiratud koguses eelmüük:
Early Bird - 10€
Regular - 15€
Uksel - 20€
Advertisement

Where is it happening?

D3, Telliskivi 62/2,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Critikal

Host or Publisher Critikal

It's more fun with friends. Share with friends