40 Performances Tour Part 1/5 | Momenty
Advertisement
40 Performances Tour to pierwszy solowy projekt Pawła Rogińskiego – szerszej publiczności scen slamowych znanego również pod pseudonimami ASD oraz Pablo Genske. Artysta od blisko dwudziestu lat występuje na scenach w Polsce i za granicą.
Całe przedsięwzięcie zostało podzielone na pięć części, z których każda zostanie zaprezentowana w innym mieście. Pierwsza odsłona trasy odbędzie się we Wrocławiu (25.06), a kolejne zawitają do Gdańska, Torunia, Warszawy oraz jeszcze jednej lokalizacji, która zostanie ogłoszona wkrótce.
Na program składa się czterdzieści różnorodnych wystąpień scenicznych, wzbogaconych o wgląd w teksty autora i ich analizę. Publiczność znajdzie tu zarówno ekspresyjne (choć nie agresywne) formy wypowiedzi, jak i elementy improwizacji, poezji śpiewanej oraz beatboxu, płynnie przeplatające się podczas przechodzenia od jednego utworu do kolejnego.
W 2022 roku Paweł zdobył tytuł Mistrza Polski w Slamie Poetyckim, dzięki czemu reprezentował Polskę podczas Pucharu Świata w Paryżu oraz Mistrzostw Europy w Antwerpii w 2023 roku.
W 2024 roku, wraz z aktualnym mistrzem Polski w Slamie Poetyckim, Illiyą Tandurem, stworzył i wystawił w szkole muzycznej TONY we Wrocławiu dwuaktową sztukę „Coś Dobrego”. Pierwszy akt dostępny jest na platformie YouTube.
Rok później, w Klubie Szalonych, odbyła się kontynuacja tego projektu pod tytułem „Bo gdybym to byłby dym”. Gościnnie wystąpili w niej m.in. Agata Afeltowicz – zwyciężczyni VIII Ogólnopolskich Mistrzostw w Slamie Poetyckim – oraz Rudka Zydel, uznawana przez wielu za pierwszą królową tej sceny.
Tym razem Paweł prezentuje solowy materiał tworzony i zbierany przez niemal dwie dekady. Efektem jest wyjątkowy artystyczny maraton, którego pierwszą część będzie można zobaczyć już we Wrocławiu.
📅 Data: 25 czerwca 2026
📍 Miejsce: Momenty, Wrocław
🕗 Start: 20:00
🎟️ Wstęp: bezpłatny
Zapraszamy na pierwszą odsłonę tej niezwykłej podróży. Nie może Was zabraknąć!
Całe przedsięwzięcie zostało podzielone na pięć części, z których każda zostanie zaprezentowana w innym mieście. Pierwsza odsłona trasy odbędzie się we Wrocławiu (25.06), a kolejne zawitają do Gdańska, Torunia, Warszawy oraz jeszcze jednej lokalizacji, która zostanie ogłoszona wkrótce.
Na program składa się czterdzieści różnorodnych wystąpień scenicznych, wzbogaconych o wgląd w teksty autora i ich analizę. Publiczność znajdzie tu zarówno ekspresyjne (choć nie agresywne) formy wypowiedzi, jak i elementy improwizacji, poezji śpiewanej oraz beatboxu, płynnie przeplatające się podczas przechodzenia od jednego utworu do kolejnego.
W 2022 roku Paweł zdobył tytuł Mistrza Polski w Slamie Poetyckim, dzięki czemu reprezentował Polskę podczas Pucharu Świata w Paryżu oraz Mistrzostw Europy w Antwerpii w 2023 roku.
W 2024 roku, wraz z aktualnym mistrzem Polski w Slamie Poetyckim, Illiyą Tandurem, stworzył i wystawił w szkole muzycznej TONY we Wrocławiu dwuaktową sztukę „Coś Dobrego”. Pierwszy akt dostępny jest na platformie YouTube.
Rok później, w Klubie Szalonych, odbyła się kontynuacja tego projektu pod tytułem „Bo gdybym to byłby dym”. Gościnnie wystąpili w niej m.in. Agata Afeltowicz – zwyciężczyni VIII Ogólnopolskich Mistrzostw w Slamie Poetyckim – oraz Rudka Zydel, uznawana przez wielu za pierwszą królową tej sceny.
Tym razem Paweł prezentuje solowy materiał tworzony i zbierany przez niemal dwie dekady. Efektem jest wyjątkowy artystyczny maraton, którego pierwszą część będzie można zobaczyć już we Wrocławiu.
📅 Data: 25 czerwca 2026
📍 Miejsce: Momenty, Wrocław
🕗 Start: 20:00
🎟️ Wstęp: bezpłatny
Zapraszamy na pierwszą odsłonę tej niezwykłej podróży. Nie może Was zabraknąć!
Advertisement
Where is it happening?
Ofiar Oświęcimskich 36, Wroclaw, Poland
Event Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Host or PublisherMomenty - klub muzyczny











