141. Czwartek Social Media w Warszawie - Tiktok Special

Schedule

Thu Oct 16 2025 at 06:30 pm to 10:30 pm

UTC+02:00

Location

Centrum Zarządzania Światem | Warsaw, MZ

Advertisement
⚡Czwartkowicze!⚡
Zapraszamy na spotkanie poświęcone Tiktokowi. Będzie mnóstwo wiedzy i na pewno ciekawe dyskusje.
Kto wystąpi?

🎙️1. Diana Fandul – ekspertka TikToka
Temat: Jak prowadzić konto na TikToku bez budżetu.
Chcesz ruszyć z TikTokiem, ale:
- nie masz budżetu jak McDonald’s, Duolingo czy L’Oréal,
- wszystkie zasoby idą na Instagram, LinkedIn czy YouTube,
Twój szef mówi „Dobra, możesz ruszyć tego TikToka, ale w tym roku nie mam na to budżetu”? Ta prelekcja jest dla Ciebie!
Dowiesz się, jak:
- tworzyć angażujące treści bez milionów w portfelu,
- organizować pracę tak, aby przynosiła maksymalne efekty,
- zamienić współpracowników w ambasadorów nagrań (a przy okazji marki!)
Praktyczne strategie i sprawdzone triki pozwolą Ci prowadzić TikToka skutecznie, nawet bez budżetu.
Bio: Diana Fandul – ekspertka TikToka, specjalizuje się w prowadzeniu kont dla marek i ekspertów. Prowadzi szkolenia, opracowuje strategie i potrafi generować milionowe zasięgi organicznie. Wspiera marki z branż IT, gastronomicznej, medycznej, turystycznej oraz beauty. W wolnym czasie pisze artykuły dla Sprawnego Marketingu.

🎙️2. Sandra Jarnot, Marketing & Brand Managerka w PakujTo & Mac-Graf
Temat: Czy Tik Tok w marketingu B2B ma sens? Case study polskiej firmy produkcyjnej.
Bio Sandry: Marketing & Brand Managerka w PakujTo oraz w Mac-Grafie. Ekspertka w obszarze marketingu B2B z blisko 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu strategii digital marketingowych. Od 7 lat działa także jako freelancerka. Host “B2B Marketers Community”. Po pracy blogerka książkowa i fanka jazdy na rowerze gravelowym.

🎙️3. Damian Bielecki, „Typ od RODO” i Maja Długosz LL.M. – „Prawna Kawka”
Temat: Budowanie marki osobistej na tiktoku - czy to to samo co na innych platformach.
Bio Mai: Prawniczka, która specjalizuje się w e-commerce, RODO i prawie dla branży kreatywnej. Na co dzień pracuje z przedsiębiorcami i twórcami internetowymi, pomagając im bezpiecznie rozwijać biznesy online – od sklepu internetowego, przez sprzedaż produktów cyfrowych, aż po współprace z markami. Od kilku lat buduje swoją markę osobistą w social media, gdzie w prosty język przekłada kontrakty i regulaminy. Wykorzystuje rolki, przykłady z życia i codzienny kontekst biznesowy, by pokazać, że prawo nie musi być sztywne ani nudne.
Bio Damiana: Certyfikowany ekspert ochrony danych (CIPP/E, CIPM, FIP), Zastępca IOD w XTB S.A. Od ponad roku codziennie buduje swoją markę osobistą w social media – głównie na TikToku, gdzie tłumaczy prawo prostym językiem, wykorzystując rolki, memy i humor. Pokazuje, że nawet „nudne” tematy mogą angażować, a TikTok to przestrzeń, w której marka ekspercka rządzi się innymi zasadami niż LinkedIn czy Instagram.

🎙️4. Maja Rosińska, psycholog biznesu
Temat: Jak zarabiać z TikToka, czyli videomarketing jako element strategii marketingowej firmy (zwłaszcza tej zupełnie małej).
TikTok to platforma nie tylko dla nastolatków do wygłupów, ale i świetne miejsce do rozwoju biznesu i budowania świadomości marki oraz pozyskiwania klientów, zwłaszcza B2C - generalnie, doskonałe narzędzie do realizacji strategii firmy czy freelancera. Tylko jak przekuć zasięgi w zapytania ofertowe, a widzów w płacących klientów - a jeszcze dorobić na współpracach? O tym podczas prelekcji.
Bio Mai: pobudzona kobieta-orkiestra, bazowo psycholog i marketingowiec. Wspiera w rozwoju zawodowym i biznesowym mikro i małych przedsiębiorców oraz większe firmy. 1,5 roku temu zakochała się w TikToku i choć zazwyczaj nie montuje swoich filmików, to uczyniła konto na TikToku głównym źródłem pozyskiwaniu klientów dla 4 marek własnych. Zdarzają się jej virale, co cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy, gdy "zdarzają się" (a zdarzają wystarczająco często) płacący klienci i pacjenci, niezależnie od zasięgowości treści.

🎙️5. Marta Kasprzak, TikTok Marketing dla firm i marek osobistych.
Temat: TikTok w biznesie B2B i usługach premium – jak zdobywać klientów wysokiej wartości?
Marta pokaże, jak firmy B2B i dostawcy usług premium mogą wykorzystać TikToka do pozyskiwania klientów wysokiej wartości – bez tańców i viralowych trendów. Uczestnicy poznają sprawdzone metody budowania marki eksperta oraz system konwersji, który pozwala zamienić obserwujących w płacących klientów już po 2-3 tygodniach regularnego publikowania.
Bio Marty: ekspertka w zakresie TikTok marketingu dla biznesu. 8 lat doświadczenia w social media marketingu, od 2019 roku specjalizuje się w TikToku. Pomaga małym i średnim firmom oraz markom osobistym wykorzystać TikToka do skalowania biznesu i rozwinięcia nowego kanału sprzedażowego. Przeszkoliła ponad 700 przedsiębiorców z zakresu short video i TikTok marketingu w ciągu ostatnich 3 lat, zarówno stacjonarnie i online. Współpracuje z przedsiębiorcami w ramach intensywnego programu 1:1, tworząc kompletne strategie na TikToka dla biznesu – od strategicznego pozycjonowania profilu, przez personalizowany content plan, aż po skuteczną konwersję leadów na płacących klientów.

🎙️6. Filip Siejewicz, Content Creator w ISKRY DIGITAL | Part of HOLO Group
Studiowałem podczas pandemii kierunek, który na celu ma przygotować studentów do pracy w wirtualnym środowisku. Całe studia spędziłem na zdalnym przed kompem ze smartfonem w ręce. Ironicznie, kilka lat później wciąż codziennie scroluję TikToka. Z tą różnicą, że teraz mi za to płacą 😄
W czwartek przekażę Wam kilka cennych tipów
i spostrzeżeń, które zgromadziłem podczas 7-letniego stażu przesuwania palcem po ekranie oraz współpracy
z największymi globalnymi markami. Poruszą tematykę...
Temat: Jak przestać gonić za trendami!

🎙️7. Ekipa Sotrender - temat i opis wkrótce!

Wejście za FREE, zapisy poprzez zapisanie się do wydarzenia tu na Facebooku lub na LinkedIn (dołączenie do niego). Radzimy przyjść chwilę przed startem, liczba miejsc na sali ograniczona!
---------------------------------------------
Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media i marketingowej. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;).
Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji reklamowych, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy, ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
Wstęp jest darmowy.
Pieski są mile widziane!
Biorąc udział wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęć z wydarzenia z Twoim udziałem. Jeżeli nie wyrażasz zgody, poinformuj proszę organizatora oraz fotografa przed rozpoczęciem. Musisz się jednak liczyć z tym, że fotograf poprosi Cię o siedzenie "gdzieś z brzegu".
Organizator: Michał Sławiński
Advertisement

Where is it happening?

Centrum Zarządzania Światem, ulica Stefana Okrzei 26, 03-710 Praga-Północ, Polska, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Czwartkowe Spotkania Social Media

Host or Publisher Czwartkowe Spotkania Social Media

It's more fun with friends. Share with friends

Discover More Events in Warsaw

Warszawa: Koncert Chopinowski w najpi\u0119kniejszej Sali Koncertowej Fryderyk
Thu, 16 Oct at 05:30 pm Warszawa: Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Fryderyk Concert Hall Warsaw / Sala Koncertowa Fryderyk

CONCERTS MUSIC
Happysad - "Druga Prosta Tour 2025", 16.10.2025, Klub Stodo\u0142a + wi\u015bniosz, Shenanygans
Thu, 16 Oct at 06:00 pm Happysad - "Druga Prosta Tour 2025", 16.10.2025, Klub Stodoła + wiśniosz, Shenanygans

ul. Batorego 10, 02-591 Warsaw, Poland

CONCERTS
SOLD OUT: Nxdia - Official Event - 16.10.2025, Klub Hydrozagadka, Warszawa
Thu, 16 Oct at 06:00 pm SOLD OUT: Nxdia - Official Event - 16.10.2025, Klub Hydrozagadka, Warszawa

Klub Hydrozagadka

MUSIC ENTERTAINMENT
SUN KIL MOON | 16.10.2025 | Warszawa, Proxima
Thu, 16 Oct at 07:00 pm SUN KIL MOON | 16.10.2025 | Warszawa, Proxima

Proxima

CONCERTS SPOKEN-WORD
Koncert Wanda Johnson Trio
Thu, 16 Oct at 07:00 pm Koncert Wanda Johnson Trio

ul. Brukselska 23, 03-973 Saska Kepa, Poland

FESTIVALS CONCERTS
Wystarczy wcze\u015bniej wstawa\u0107 i ci\u0119\u017cej pracowa\u0107! | [16.10]
Thu, 16 Oct at 07:00 pm Wystarczy wcześniej wstawać i ciężej pracować! | [16.10]

Klub Komediowy

LIVE-MUSIC
W g\u0142owie si\u0119 nie mie\u015bci - czyli impro z Segritt\u0105
Thu, 16 Oct at 07:00 pm W głowie się nie mieści - czyli impro z Segrittą

Resort Komedii

Space of Jazz: PESH
Thu, 16 Oct at 07:00 pm Space of Jazz: PESH

Mazowiecki Instytut Kultury

MUSIC ENTERTAINMENT
SZALE\u0143STWO WE DWOJE | komedia
Thu, 16 Oct at 07:00 pm SZALEŃSTWO WE DWOJE | komedia

Pałacyk Szustra

ART LITERARY-ART

What's Happening Next in Warsaw?

Discover Warsaw Events