14.02.2023 Austrite ja mereandide õhtusöök restoranis City Grill House!

Schedule

Tue Feb 14 2023 at 07:00 pm to Wed Feb 15 2023 at 12:00 am

Location

City Grill House | Tallinn, HA

Advertisement
Traditsiooniline austrite ja mereandide õhtusöök tuleb taas! Tallink City hotelli restoranis City Grill House toimuv üritus on väga populaarne ja kohad täituvad kiiresti. ?
Sel erilisel õhtusöögil tervitavad külalisi tõelised professionaalid – viiekordne maailmameister austriavamises Anti Lepik, peakokad Anatolijs Pimanovs (restoran City Grill House), Ando Lill (restoran Nero), Khampan Pukdangpan (restoran NOK NOK), Kārlis Rūdolfs Aiše (restoran Flavore). ?
Igal peakokal on oma stiil ja käekiri. Lisaks nende poolt valmistatud suurepäraste hõrgutiste nautimisele saad teada ka palju põnevat austrite ja mereandide kohta. ?
Õhtusöök algab tempoka austrite avamise showga, kus viiekordne maailmameister, neljakordne Euroopa meister austriavamises, meie Eesti oma austrimees Anti Lepik teeb sissejuhatuse austrite maailma. Saate näha imet, kui kiiresti on üldse võimalik austreid avada. See on harukordne võimalus oma silmaga näha maailmameistrit tegutsemas! Elevust ja närvikõdi jagub kõvasti, sest austrid peavad olema avatud tõeliselt kvaliteetselt ja veatult.?
Kui austrid showga avatud, algabki elamuslik 5-käiguline õhtusöök, kus hõrkude austrite ja mereanniroogade juurde on imehead veinid valinud Bestwine sommeljee Juri Brattšik. Meeldivat muusikalist tausta pakub DJ Tom Lilienthal. ?
Sel õhtul pole oluline, kas juba oled tõeline austrite gurmaan või teed sel teel alles esimesi samme. Meeldejääv ja elamuslik on õhtusöök igal juhul. Lisaks austritele on menüüs ka palju muid maitsvaid roogasid. Tule naudi elamust ja mõnusat olemist koos kallima, pere või sõpradega.
Osta pilet ? https://bit.ly/3XS2n9g
Tutvu menüüga ? https://bit.ly/3jbEVFm
Pilet kehtib vaid pileti peal ettenähtud üritusel. Pileti väärtust ei vahetata sularahaks ega tagastata. Ei kehti eripakkumistele ning ei rakendu lisasoodustused. Kui pileti ostja tühistab tellimuse, siis raha ei tagastata.
Hind Club One 98 eur, tavahind 108 eur.
E-poes soodustuse saamiseks kasuta ostukorvis koodi: clubone
Club One liikmelisust kontrollitakse üritusel kohapeal.

Advertisement

Where is it happening?

City Grill House, A. Laikmaa 5,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

City Grill House

Host or Publisher City Grill House

It's more fun with friends. Share with friends